ТОВ «Енерго Х» працює на Енергоринку України з 2012р. і поставляє електроенергію ПрАТ «Філіп Морріс Україна» з 2012р.

За час нашої співпраці ТОВ «Енерго Х» зарекомендувало себе надійним діловим партнером, який виконує всі договірні зобов’язання.

Оперативно вирішувалися питання щодо розрахунків за реактивну електроенергію, оформлення всієї документації, пов’язаної з постачанням електроенергії.

Фахівці компанії були залучені для створення системи АСКУЕ на нашому підприємстві і провели необхідні роботи в найкоротші терміни і з високою якістю.

Ми висловлюємо подяку і готові рекомендувати ТОВ «Енерго Х» як надійного партнера в питаннях постачання та обліку електроенергії.

ТОВ “Енерго Х” працює на Енергоринку України з 2012 р і поставляє електроенергію ПП “ТЕА” з 2013 р.

Протягом нашої співпраці ТОВ “Енерго Х” підтвердило свій високий професійний статус, активність і компетентність у виконанні поставлених завдань.

Співробітники компанії якісно справляються зі своїми обов’язками за розрахунками і оформлення всіх відповідних бухгалтерських та податкових документів.

Ми дякуємо співробітників ТОВ “Енерго Х” і готові рекомендувати цю фірму, як відповідального і надійного партнера в питаннях постачання і обліку електроенергії.

ТОВ “Енерго Х” працює на Енергоринку України з 2012 року і поставляє електроенергію Фабриці “Варіант” ТОВ з лютого 2014 року.

Протягом всього періоду нашої співпраці ТОВ “Егнерго Х” зарекомендувало себе надійним діловим партнером, який виконує всі договірні зобов’язання, тим самим підтверджуючи свій високий професіоналізм, активність і компетентність у виконанні поставлених завдань.

Співробітники компанії відповідально ставляться до своїх обов’язків щодо дотримання договірних зобов’язань і оформлення всіх відповідних документів.

Так само до переваг ТОВ “Енерго Х” слід віднести лояльні умови оплати за постачання електроенергії, відсутність штрафів за перевищення обсягів спожитої електроенергії і перевищення лімітів потужності.

Фабрика “Варіант” ТОВ висловлює подяку ТОВ “Енерго Х” за плідну співпрацю і готова рекомендувати цього постачальника електроенергії, як відповідального і надійного партнера.

ДП “Хлібна база №85” вже понад п’ять років стабільно працює із Вашим підприємством і навіть у складні часи для ДП “Хлібна база №85” ми з Вами завджи знаходили порозуміння, що дозволило ДП “Хлібна база №85” бути стабільним постачальником послуг по доробці, зберіганню та відвантаженню зернопродуктів та продуктів їх переробки.

Дивлячись у минуле, можна із такими партнерами, як ТОВ “Енерго Х”, із впевненістю дивитись у майбутнє. Бажаємо Вашому підприємству стабільного розвитку, процвітання та надійних клієнтів.


ТОВ “Енерго Х” є постачальником електроенергії для СТОВ “Гусарівське” більше 10 років.

Протягом нашої співпраці працівники компанії ТОВ “Енерго Х” якісно справляються зі своїми обов’язками за розрахунками і оформлення всіх відповідних бухгалтерських документів.

Ми дякуємо співробітників ТОВ “Енерго Х” за компетентність, активність, професіоналізм і готові рекомендувати цю фірму, як надійного і відповідального партнера в питаннях поставки і обліку електроенергії.

Займаючись оптовою торгівлею продуктами харчування, а саме: морозиво, заморожені напівфабрикати та овочі, наше підприємство використовує склади з морозильним обладнанням. Для якісної роботи нам необхідне надійне електропостачання та освітлення на складах.

За час співпраці ТОВ “Енерго Х” зарекомендувало себе як надійний партнер, який кваліфіковано та якісно виконує свої забов’язання.

ТОВ “ТД “Троянда-Харків” висловлює свою вдячність та дякує за співпрацю.