фото облік електроенергії має проблеми Вам постійно приходять рахунки дорожче, ніж за лічильником? Ймовірно, йде втрата по силовим кабелям або застосовується старе електрообладнання, яке не є енергоефективним. Співробітники нашої компанії постійно стикаються з ситуаціями, коли облік електроенергії має спірні моменти. Як правило, обленерго не зацікавлене в знаходженні причин розбіжностей за лічильниками, тому буде більш ефективним звернутися в компанію «Енерго Х». Наші майстри мають високу кваліфікацію, потужне обладнання і все допуски, щоб ефективно виявити причини витоку електроенергії і запропонувати проблеми щодо їх вирішення. У разі необхідності, у команди Energo X є необхідні допуски, щоб виконувати і нести відповідальність за електромонтаж, в ході проведення енергоаудиту підприємства.

Фактори, що впливають на облік електроенергії

Розглянемо основні причини втрат електроенергії між точкою обліку обленерго і точкою обліку підприємства:

  • буває так, що підприємство отримує складну запущену електромережу, до гілки якої підключений сторонній користувач, який додатково тягне електрику;
  • втрати на реактивну потужність на потужних підстанціях. Через недовантаження ТП зростає величина втрат до 30%. В даному випадку правильно буде замінити трансформатори на менш потужні;
  • втрати в кабелі. При пошкодженнях і знос кабелю живлення втрати електроенергії досягають високих показників;
  • невірне підключення лічильників, яке провокує невідповідність реальних коефіцієнтів трансформації струму паспортних значень.

Також під час обстеження можуть виявитися й інші причини, що впливають на облік електроенергії. Виявити їх допоможуть наші кваліфіковані фахівці.

Як усунути розбіжності?

Під час обстеження системи обліку електроенергії фахівці компанії ТОВ «Енерго Х» дотримуються наступного алгоритму:

  • перевіряють всю схему підключення до мережі як з боку підприємства, так і з боку живильної ТП;
  • дізнаються, куди веде кожен введення і кабель;
  • розраховують втрати потужності;
  • перевіряють правильність підключення приладів обліку.

Також, в пошуку причин втрат електроенергії може допомогти розроблений нашими фахівцями бездротової реєстратор споживаної електроенергії.

Всі роботи проводяться в кілька етапів. Спочатку наші майстри оцінюють обсяг робіт, узгоджують із замовником терміни і розцінки, узгоджують свої дії з обленерго. Після цього починається етап обстеження системи електропостачання.

В кінці обстеження наші фахівці складають детальний звіт про результати обстеження та виконані роботи. Дані роботи проводяться як окремо так і комплексно з метою енергоаудиту підприємства.

Орієнтовна вартість робіт становить 3500 грн з ПДВ.

Для детального розрахунку просимо зателефонувати за номером + 38-057-714-04-26 або залишити заявку в формі зворотного зв’язку: