Наш центр звернувся в компанію «Енерго Х» за проведенням тепловізійного обстеження приміщення. Дане обстеження ми хотіли провести, щоб виявити місця, де йде тепло і, в подальшому, усунути ці тепловтрати і скоротити споживання тепла.

Тепловізійне обстеження було здійснено в термін, звіт виявився інформативним і корисним для визначення подальших дій з ліквідації витоків тепла.

Директор Макаренко А.М.

Поміняли вікна в садочку. Зовсім вже були старі … Замовили пластикові вікна в компанії “Енерго Х”. Хлопці спрацювали оперативно. Відразу все розрахували, зняли старі, встановили нові. Видно – рука вже набита. Мало того, ще до установки нових вікон вони провели тепловизионное обстеження, показали всі дефекти старих вікон і дали грамотні рекомендації по їх усуненню. А після заміни вікон, провели повторне тепловизионное обстеження, щоб показати наскільки якісно виконані роботи. Тепер ми можемо бути повністю впевнені, що нашим діткам буде тепло і затишно! Дякуємо!

Батьки

На підставі висновків і рекомендацій енергоаудиту частково (через кліматичні умови) усунув точки втрати тепла і зробив регулювання замикаючих пристроїв вікон.

За підсумками споживання газу станом на 30 квітня 2018 р економія склала 9,4% в порівнянні з попереднім опалювальним сезоном.

До початку наступного опалювального сезону планую утеплити вхідні двері, стельові перекриття, усунути зони тепловтрат.

З вдячністю чекаю знижок при повторному тепловізійному обстеженні та оцінки проведених мною робіт.

Вдячний мешканець сел. Пісочин