Обстеження опалювального обладнання вентиляційна трубаТепловізійне обстеження опалювального обладнання допоможе ефективніше його використовувати, а також значно скоротить споживання енергоносіїв. ТОВ «Енерго Х» проводить обстеження за допомогою тепловізора. У пріоритеті жителі Харкова і Харківської області.

Тепловізійне обстеження опалювального обладнання

Ця форма тепловізійного обстеження – одна из составляющих полного енергоаудиту промислових підприємств. Розділ про результати обстеження опалювальних комунікацій є одним з обов’язкових і неодмінно входить у професійний звіт з енергоаудиту.
При контролі роботи приладів опалення за допомогою тепловізора легко визначаються такі дефекти як:

  1. завоздушені або забиті батареї;
  2. проблеми з циркуляцією теплоносія;
  3. порушення теплоізоляції сорочок котлів і деякі інші дефекти.

Так, на малюнку нижче показані батареї, температура яких в їх верхній частині, де здійснюється подача гарячої води, значно вище, ніж у нижній. Це свідчить про недостатню швидкості руху теплоносія в системі опалення.
тепловізійне обстеження опалювального обладнання
Порівняйте цей знімок з наступною термограммою. На ній добре видно, що батарея добре прогрівається по всьому об’єму, температура енергоносія в верхній частині близько 50°С, а в нижній приблизно 40°С. Така різниця температур є нормою при верхньому підключенні батареї до загальної системи опалення. Таким чином, можна зробити висновок, що ККД витрачених енергоресурсів прагне до 100%.
термограмма гарячої батареї
Крім того, за допомогою тепловізора можна:

  • ефективно знаходити приховані в стінах труби опалення;
  • визначати їх прохідність і дефектні ділянки;
  • визначати розташування труб або кабелів теплої підлоги.

Однією з переваг тепловізійного обстеження опалювального обладнання є те, що для виявлення неполадок в роботі приладів немає необхідності їх демонтажу.

Якщо ви хочете більше знати про енергетичний стан об’єкта, рекомендуємо також провести обстеження даху будівлі і електричних приладів і комунікацій.

«Енерго Х» в ТОПі компаній з енергоаудиту

І це не випадково! Адже наші фахівці мають багаторічну практику в проведенні всіх робіт, пов’язаних з енергоаудитом. Крім того:

  • наші інженери постійно підвищують свою кваліфікацію;
  • знайомі з новітніми досягненнями та інноваційними технологіями;
  • завжди якісно і в строк виконують роботи за договором енергоаудиту;
  • люблять свою роботу і роблять її з душею.

Звертайтеся в компанію «Енерго Х», ви будете задоволені результатами співпраці! Ми надійні і чесні партнери, які завжди враховують інтереси клієнтів. Тепловізійне обстеження опалювального обладнання – один з пріоритетних напрямків в роботі нашої організації в межах Харкова та Харківської області.