фото тепловізійне обстеження покрівліУ тепловізійний огляд об’єкта обов’язково входять такі роботи як обстеження покрівлі. У цьому вам допоможуть фахівці ТОВ «Енерго Х», які проведуть якісне обстеження дахів в місті Харкові та Харківській області.

Чому важливо обстеження покрівлі

На сьогоднішній день плоскі покрівлі з різними мембранними покриттями (бітум, ПВХ або системні рішення-мембрани, мастики) є одними з найбільш поширених по всьому світу. Однак за станом мембранного покриття треба регулярно стежити.

Навіть невелике ушкодження даху може привести до того, що волога потрапить під мембрану. Потім слід сезонне замерзання/відтавання вологи, яке збільшить цей дефект, і як підсумок ми отримаємо протікання даху. Крім того, вони можуть призвести до руйнування бетонної основи даху або до корозії металевих балок. Такі дефекти краще усувати в міру їх появи, не чекаючи, поки у вас вода закапає зі стелі. Однак визначити місця пошкодження покрівлі досить непросто. Навіть якщо справа дійшла до протікання, не обов’язково її місце буде збігатися з дефектом покрівлі, так як вода може пройти певний шлях по щілинах перекриттів. Місця проникнення вологи можна легко визначити за допомогою тепловізора.

Методика проведення робіт

Для якісного обстеження покрівлі плоского типу потрібні певні умови:

  1. спочатку потрібно дочекатися дощу, який би достатньо намочив покрівлю;
  2. потім сонячного дня, щоб верхній шар даху висох і прогрівся;
  3. обстеження має проводитися ввечері, коли дах починає остигати.

Вологі, пошкоджені ділянки покрівлі, при цьому остигають повільніше, ніж сухі. Ці температурні аномалії виявляються за допомогою тепловізора. Як проводиться тепловизионное обстеження покрівлі, можна побачити у відеоролику, опублікованому на нашому каналі.

На знімку нижче видно дефект покрівлі, що утворився через неякісне закладення шва між полотнами покриття.

обстеження покрівлі-термограма

Своєчасне проведення такої діагностики дозволяє займатися ремонтом тільки проблемних ділянок покрівлі. Немає необхідності перекривати весь дах, що економить кошти, що витрачаються на ремонт. ТОВ «Енерго Х» пропонує ряд послуг з тепловізійного обстеження. У нашій компанії дуже лояльні ціни, які доступні широкому колу населення.

«Енерго Х» – якість і професіоналізм

ТОВ «Енерго Х» має багаторічний досвід проведення енергоаудиту та тепловізійного обстеження. За цей час був придбан безцінний досвід роботи з клієнтами і сьогодні ми пропонуємо:

  • оперативне реагування на замовлення;
  • безкоштовний виїзд фахівця з обладнанням в межах міста Харкова;
  • висока якість виконання робіт;
  • укладання договору.

Звертайтеся в компанію «Енерго Х» і наші співробітники проведуть обстеження покрівлі на високому професійному рівні.
Крім того, ця послуга входить в енергоаудит промислових підприємств, а також її проводять в рамках енергоаудиту приватного будинку або котеджу. У місті Харкові та Харківській області така послуга вкрай затребувана.