фото приладу для тепловізійного обстеження електрообладнанняТепловізійне обстеження електрообладнання полягає у визначенні місць його підвищеного нагріву. Компанія «Енерго Х» у рамках повного тепловізійного обстеження об’єктів проводить діагностику електромереж на високому професійному рівні в Харкові і Харківській області

Тепловізійне обстеження електробладнання

У будь-яких електромережах є безліч контактних з’єднань – вимикачів, реле, болтових і обтискних сполук і т.п. Якщо поверхні цих з’єднань забруднені або недостатньо щільно прилягають один до одного, вони будуть нагріватися. Така ситуація в кращому випадку призводить до підвищених втрат електроенергії на даній ділянці, а в гіршому – може служити причиною виходу з ладу обладнання та навіть пожежі. Своєчасна тепловизійна діагностика електрообладнання дозволить заощадити значні кошти, а також запобігти НП на об’єкті.

Приклади теплоаудиту електромереж

На знімку відображені дві контактні планки, які встановлені в квартирному електрощитку. Добре видно, що центральний контакт правої планки несправний, що призводить до підвищеного нагрівання. Подальший огляд виявив забруднення контакту.

фото тепловізійного обстеження електрощитка

Також, може грітися неправильно розрахована проводка. Наприклад, на наведеному нижче знімку видно, що при установці додаткової розетки електрик використовував провід недостатнього перетину через що розташована в товщі стіни проводка, під навантаженням досить сильно нагрівається. Таку проводку потрібно поміняти якомога швидше, оскільки вона може бути причиною пожару.

фото тепловізійної діагностики електропроводки

Подібним чином може проводитися діагностика обмоток трансформаторів, ізоляторів, роз’єднувачів, різного комутаційного обладнання, щитових, систем охолодження електрообладнання і т.п.

Плюсом тепловізійного обстеження є те, що воно не вимагає знеструмлення обладнання і дозволяє за невеликий час обстежити значні обсяги, так як можливі дефекти видно практично відразу.

Переваги «Енерго Х»

Наша компанія має наступні переваги перед іншими організаціями, що надають послуги з тепловізійної діагностики електричних мереж і приладів:

  • висока кваліфікація фахівців;
  • наявність професійного обладнання;
  • оперативне виконання робіт;
  • надання якісних теплограмм об’єкта замовнику;
  • детальну розшифровку теплограмм за бажанням замовника.

Послуги тепловізійного обстеження енергооб’єктів реалізуються ТОВ «Енерго Х» на найвищому рівні, тому при будь-якій підозрі на позаштатну роботу електрообладнання, зверніться до нас. Однак, не варто зупинятися на дослідженні лише електроприладів! Для повної картини енергетичного стану об’єкта рекомендується провести обстеження опалювального обладнання. Також пам’ятайте, що велика кількість тепла йде через дах будівлі – зробіть тепловізійне обстеження покрівлі. Роботи в межах Харкова та Харківської області будуть проведені в максимально стислі терміни.