Тепловізійне обстеження дозволяє забезпечити якість та інформативність енергоаудиту як житлових, так і виробничих будівель. Компанія «Енерго Х» професійно використовує тепловізор виробництва Німеччини для енергоаудиту.

Тепловізійне обстеження: суть і зміст

Тепловізійне обстеження – це аналіз теплового випромінювання за допомогою спеціалізованого пристрою – тепловізора. Результатом тепловізійної діагностики є знімок об’єкта в інфрачервоному спектрі випромінювання. Така теплограмма дозволяє визначити місця самої інтенсивної тепловтрати і розподіл теплової енергії всередині споруди. Професійне сертифіковане обладнання забезпечує об’єктивність тепловізійної діагностики.
Тепловізійне обстеження будинку і його термограмма
Тепловізійне обстеження дає можливість своєчасно виявити втрати тепла, а також забезпечує наочність результатів дослідження. На підставі відомостей, отриманих при обстеженні тепловізором, можна провести ефективну теплоізоляцію будівлі.

Область застосування тепловізора

Крім визначення ділянок з інтенсивним витоком тепла, обстеження тепловізором допомагає вирішити такі завдання:

  1. Оптимізувати параметри теплоізоляції будівлі і підібрати найкращий ізолятор.
  2. Оцінити ефективність роботи системи теплопостачання будівлі, виявити пробки в трубопроводах опалення та гарячого водопостачання.
  3. Визначити місця пошкоджень стін і перекриттів.
  4. Оцінити герметичність скління і ступінь тепловтрат через вікна.
  5. Проконтролювати якість монтажу електропроводки.

Прилади для енергоаудиту мають складну конструкцію, тому для роботи з даним видом обладнання необхідні спеціальні знання, без яких проведення тепловізійних досліджень неможливо. Фахівці ТОВ «Енерго Х» регулярно проходять курси підвищення кваліфікації і завжди використовують новітні методи дослідження. В даний час перевірка тепловізором є самим затребуваним способом визначення ділянок витоку тепла і загального енергетичного стану об’єкта.

ТОВ «Енерго Х» – лідер на ринку послуг

Послуги тепловізора в Харкові і Харківській області надає ТОВ «Енерго Х». Наша компанія забезпечує якісне і оперативне проведення тепловізійного обстеження з використанням найсучаснішого обладнання та комп’ютерних технологій. Усі термограмми знімаються нашими фахівцями за допомогою професійного обладнання. При цьому для енергоаудиту використовується тепловізор TROTEC IC080LV виробництва Німеччини, який має:

  • дозвіл матриці 384 × 288;
  • теплову чутливість 0,05 ° С;
  • свідоцтво про калібрування, видане державним підприємством «Укрметртестстандарт» №UA / 24/170413/0817 від 13.04.2017 р.

Наша компанія проводить весь комплекс робіт, пов’язаних з телевізійними обстеженнями:

Результатом проведених досліджень можуть стати, за вашим бажанням, як друкований звіт з усіма термограммами, які супроводжуються коментарями фахівців, описом знайдених дефектів і пропонованих шляхів їх усунення, так і просто термограмми в електронному вигляді. Вартість робіт, які виконує ТОВ «Енерго Х» в Харкові і Харківській області, вказана на нашому сайті у відповідному розділі.