тепловізор і вентиляційний каналТепловізійне обстеження вентиляції – одна з найпоширеніших діагностик, які проводяться на сьогоднішній день. Обстеження за допомогою тепловізора набагато ефективніше, ніж класичні стандартні методи. Для того, щоб температура в приміщенні підтримувалася в нормі і повітря не було застояным, повинна справно функціонувати вентиляція. Якщо ж з’явився шум у вентиляції, відбувається витік гарячого або холодного повітря або повітря, то це перші ознаки того, що вентиляція несправна і потрібна перевірка якості повітря в приміщенні.

Переваги тепловізійного обстеження вентиляції

За допомогою тепловізорів можна без зусиль визначити, чи справна або несправна у вас вентиляційна система. Дослідження вентиляції проводиться таким способом: в систему подається повітря, після чого фахівець за допомогою спеціального приладу її оглядає. За рахунок того, що в системі повітря знаходиться під певним тиском, то при несправності відразу можна виділити перепади високої або низької температури.

При дослідженні вентиляції за допомогою тепловізора можна виділити такі переваги:

  • невисока вартість і трудомісткість робіт;
  • точність отриманих даних;
  • обстеження вентиляції допоможе виявити місця з дефектами;
  • не потрібно досліджувати повністю всю вентиляцію, можна просто знайти проблемні зони;
  • обладнання дозволяє знайти проблемні зони, які не видно людському оку.

Такий метод дослідження є швидким, недорогим і безпечним, що дозволить заощадити на технічному обслуговуванні, а також на демонтаж вентиляційної системи.
дефекти вентиляційних каналів

ТОВ “Енерго Х” – ​​провідна компанія по послугах енергоаудиту

Компанія “Енерго Х” є лідером на ринку енергоаудиту та здатна надати якісне і професійне обстеження вентиляційних мереж за допомогою сучасного обладнання. Для дослідження використовується професійний тепловізор Trotec IC080LV, який має очевидні переваги:

  • висока теплочутливість 0,05 ° С;
  • робота в температурному діапазоні від -20 до +600 ° С;
  • наявність сертифіката, виданим «Укрметртестстандартом» №UA / 24/170413/0817 від 13.04.2017;
  • дозвіл матриці 384х288.

При дослідженні вентиляційної мережі професійне обладнання – не єдиний фактор успіху для отримання точних даних. Наші фахівці можуть швидко встановити причину витоку і надати ефективні рішення.

Орієнтовна вартість робіт становить 4000 грн з ПДВ.

Для детального розрахунку просимо зателефонувати за номером + 38-057-714-04-26 або залишити заявку в формі зворотного зв’язку: