Тепловізійне обстеження будівліУ вашій квартирі або будинку батареї взимку погано гріють? Або ж випадає конденсат і через різких стрибків температур? Думаєте, що вікна були поставлені неправильно, а щит і розетки – пожежонебезпечні? Вам потрібно поставити нову сантехніку, але боїтеся пошкодити свердлом систему «тепла підлога»? У таких випадках, є необхідність проведення тепловізійного обстеження житла, за допомогою новітнього, технологічного устрою – тепловізора TROTEC IC080LV.

Обстеження тепловізором: особливості та переваги

Експертиза тепловізором дає можливість відразу оцінити рівень перепаду температур і визначити місця, звідки відбувається витік, адже термографію можна проводити, як на вулиці, так і всередині будинку.
Тепловізійна зйомка
Обстеження тепловізором квартири / будинку дозволяє:

  • провести теплоаудит всього будинку і прибудинкової території;
  • досліджувати важкодоступні і приховані зони
  • оцінити стан теплоізоляції житла використовуючи дані, що зафіксувала тепловізійна зйомка
  • визначити місця витоку тепла, які зафіксувала термограмма.

Інфрачервоний тепловізор дозволяє заощадити на технічному обслуговуванні будинку або квартири, а саме – обійтися без демонтажу певних ділянок. Своєчасне виявлення дефектів і їх усунення допоможе зменшити витрати на тепло.
Приклади термограм

ТОВ “Енерго Х” – ​​компанія №1 по проведенню тепловізійних обстежень

Компанія “Енерго Х” здатна надати вам повне кваліфіковане тепловізійне обстеження будинку або квартири за допомогою сучасного і потужного устаткування. Компанія використовує тепловізор Trotec IC080LV, який має ряд переваг:
Тепловізор

  • теплочутливі становить 0,05 ° С;
  • робочий діапазон температур від -20 до +600 ° С;
  • дозвіл робочої матриці становить 384х288;
  • наявність сертифіката калібрування, виданого ДП «Харківстандартметрологія» №05/4040К від 29.09.2020.

У компанії “Енерго Х” працюють висококваліфіковані та досвідчені майстри. Прибувши за вказаною адресою, наші фахівці знайдуть дефекти і запропонують вам декілька способів їх усунення. Це можуть бути:

Приклади наших робіт

Орієнтовна вартість робіт становить 950 грн.

Для детального розрахунку просимо зателефонувати за номером + 38-057-714-04-26 або залишити заявку в формі зворотного зв’язку: