Тепловізійне обстеження будинкуУ наші дні існує велика кількість методів, щоб дослідити проблемні ділянки об’єктів. Найпопулярніший і найменш енергозатратний метод – тепловізійне обстеження будівель. Завдяки інфрачервоному тепловізора виявляються всі несправності, які фізично людина побачити не зможе. Це можуть бути витоку тепла з приміщення, дефекти при монтажі, або ж причиною того можуть служити низька якість теплоізоляційних матеріалів. Об’єктом дослідження можуть бути будь-які будівлі та споруди житлового та нежитлового типу, а також окремі їх частини. Основною перевагою і головним напрямком тепловізійного обстеження є можливість буквально побачити місця, через які будинок втрачає тепло.

Переваги тепловізійного обстеження

В результаті своєчасного виявлення дефектів власник або орендар приміщення може оперативно виправити ситуацію або зажадати компенсації або усунення недоліків від підрядника. Також дослідження буде вкрай корисно потенційним покупцям об’єктів, щоб оцінити якість споруди і розрахувати майбутні витрати на ремонт і опалення приміщення.

Об’єктом дослідження можуть бути будь-які будівлі та споруди, житлові і нежитлові, а також окремі їх частини. В результаті аналізу тепловізором можна знайти місця протікання гідроізоляції, тепла, електроенергії, холодоагентів, а також оцінити контроль якості будівництва.
Тепловізійне обстеження багатоквартирного будинку

ТОВ “Енерго Х” лідер по на українському ринку з проведення теплоаудиту

Тепловізор TROTECКомпанія “Енерго Х” надає якісні тепловізійні послуги за рахунок свого новітнього і потужного устаткування. Для дослідження ми використовуємо обладнання Trotec IC080LV. Данне тепловізійне обладнання має ряд переваг, а саме:

  1. висока теплочутливі 0,05 ° С;
  2. робота в температурному діапазоні від -20 до +600 ° С;
  3. наявність сертифіката калібрування, виданого ДП «Харківстандартметрологія» №05/4040К від 29.09.2020;
  4. дозвіл матриці 384х288.

При проведенні тепловізійної діагностики одного обладнання буде недостатньо, потрібні фахівці, які вміють користуватися цим обладнанням. Майстри нашої компанії швидко визначать всі дефекти, а також оперативно їх виправлять.

Орієнтовна вартість робіт становить 3500 грн з ПДВ.

Для детального розрахунку просимо зателефонувати за номером + 38-057-714-04-26 або залишити заявку в формі зворотного зв’язку: