фото тепловізійне обстеження покрівліПлоскі дахи з невеликим ухилом мають особливу форму і конструкцію для відведення опадів. У більшості покрівель з невеликим ухилом в протягом 1-2 років виникають серйозні проблеми. Побачити такі прояви, особливо на великих площах, самостійно неможливо. Пошук місць протікання в покрівлях, що виконується за допомогою тепловізора, є неруйнівним.

Навіщо потрібно проводити обстеження покрівлі?

Плоскі покрівлі з різними мембранними покриттями потребують постійної профілактики та своєчасному ремонті. Через сезонного замерзання і відтавання волога потрапляє під мембрану, внаслідок цього дах протікає. Волога не тільки поступово руйнує бетонну основу даху, але і викликає корозію металевих балок. Знайти місця проникнення вологи допоможе професійне тепловізійне обладнання та фахівці нашої компанії. Своєчасне усунення дефектів може продовжити термін експлуатації покрівлі.

Для проведення детального обстеження необхідні певні умови:

 1. дочекатися дощу, який добре вимиє покрівлю;
 2. дочекатися сонячної погоди, щоб дах висохла і прогрілася;
 3. тепловізійне обстеження покрівлі варто проводити ввечері, коли дах трохи охолоне.

обстеження покрівлі-термограма Пошкоджені вологі ділянки будуть повільніше остигати, що можна помітити під час тепловізійної зйомки. Ми зможемо вирішити вашу проблему більш швидко і якісно за допомогою тепловізорів.

ТОВ «Енерго Х» – якість і професіоналізм

Звертаючись до нас за послугами, ви заощадите кошти на ремонті даху в Харкові. Наша компанія «Енерго Х» має успішний багаторічний досвід в сфері енергетичного аудиту.

Ми пропонуємо:

 • оперативне реагування на кожну заявку;
 • безкоштовний виїзд наших фахівців в межах міста;
 • якість виконаних робіт;
 • укладення договору на кожну послугу.

Наші фахівці використовують модель тепловізора TROTEC IC080LV, яка працює в широкому температурному діапазоні і володіє високою теплочутливі.

Ми виконуємо обстеження мембранної покрівлі та обслуговуємо склади, цехи і будь-які будівлі, що використовують м’яку покрівлю в Харкові і Харківській області.

Наша компанія готова запропонувати широкий асортимент робіт із застосуванням тепловізора:

 1. обстеження опалювального обладнання,
 2. обстеження електроустаткування,
 3. обстеження припливної вентиляції,
 4. обстеження огороджувальних конструкцій.

Орієнтовна вартість робіт становить 3500 грн з ПДВ.

Для детального розрахунку просимо зателефонувати за номером + 38-057-714-04-26 або залишити заявку в формі зворотного зв’язку: