фото приладу для тепловізійного обстеження електрообладнанняВідповідальність за пожежну безпеку на підприємстві несуть їх керівники та відповідні фахівці. В їх обов’язки входить ведення документації, матеріально-технічне забезпечення, організація контролю включення / вимикання електроенергії. Одна з причин пожеж – несправна проводка і контакти, які перегріваються. Визначити поглядом або на дотик це неможливо – тому що все під напругою. Якщо поверхні цих з’єднань забруднені або недостатньо щільно прилягають один до одного, вони будуть нагріватися. Така ситуація, в кращому випадку призводить до підвищених втрат електроенергії, стає причиною виходу з ладу обладнання та навіть загоряння. За допомогою новітнього обладнання можна за короткий період часу і на відстані виявити всі несправності в роботі електропостачання, при цьому обладнання не зупиняється.

Контроль електричного обладнання за допомогою тепловізора можна застосовувати на всіх стадіях його розподілу, починаючи від виробництва, закінчуючи транспортуванням по електромагістралей міста і подачі його в будинку і квартири, досліджуючи як житлові приміщення, так і підстанції, за допомогою яких розподіляється електрику. Також за допомогою тепловізора можна проводити діагностику на електричних щитах споживачів.

Як проводиться тепловізійне обстеження?

Фото нагрів клемної колодки
За допомогою тепловізорів можна буде виявити аварійні ділянки електричних каналів. Підвищення температури може бути обумовлено:

  • механічним зносом, стиранням, перенесенням металу з одного контакту на інший, а також руйнуванням матеріалу за рахунок дугового процесу;
  • критичними змінами режиму роботи електричних контактів, в тому числі пропусканням електричного струму, за рахунок чого може статися електрозамикання;
  • недотриманням графіка робіт з огляду, чищення і регулювання електричних контактів при некваліфікованому огляді, або ігноруванням планових замін електричних контактів.

Провести діагностику тепловізором ви можете в будь-який час року, що робить даний контроль досить ефективним. Це можна зробити за допомогою даних параметрів:

  • температура нагріву;
  • перевищення допустимих температур;
  • надлишкові температури;

Послуги аудиту від “Енерго Х”

Харківська компанія “Енерго Х” здійснює професійну діагностику за рахунок досвідчених фахівців і новітнього тепловізійного обладнання. Ми використовуємо тепловізор моделі Trotec IC080LV.

Наша компанія може запропонувати вам великий вибір послуг, в тому числі:

  1. діагностику електромереж за допомогою тепловізійного обладнання.
  2. тепловізійний контроль електрообладнання
  3. Теплоаудит електричних мереж.

Орієнтовна вартість робіт становить 1300 грн з ПДВ.

Довіртесь експертам нашої команди. Замовте перевірку пожежної безпеки електричних мереж у “Енерго Х”, зателефонувавши за номером + 38-057-714-04-26 або залишивши заявку в формі зворотного зв’язку: