картинка енергоаудит приватного будинкуЕнергоаудит приватного будинку, на відміну від енергоаудиту квартири, є більш складним заходом і має свої особливості. У Харкові та Харківській області ТОВ «Енерго Х» забезпечить тепловізійне обстеження котеджу на найвищому рівні.

Енергоаудит приватного будинку: специфіка робіт

Особливостями енергоаудиту котеджу є необхідність дослідження великої площі і складна конфігурація об’єкта. Навіть енергоаудит дачі зажадає значних витрат часу і високого професіоналізму виконавця.

Тепловізійне обстеження котеджу включає в себе вивчення:

 • огороджувальних конструкцій, включаючи вікна і двері;
 • системи вентиляції;
 • даху, через яку йде значна кількість тепла;
 • котельні, бойлерної та інших місць зосередження теплового обладнання;
 • опалювальної системи.

Тепловізійне обстеження будинку дозволяє зробити енергоаудит дієвим інструментом в забезпеченні енергоефективності. Виявлення проблемних ділянок дозволить спроектувати оптимальну систему теплоізоляції з урахуванням архітектурних особливостей будівлі.
Фахівці ТОВ «Енерго Х» в ході робіт з енергоаудиту надають клієнтам теплограмми дому та рекомендації щодо вибору матеріалів для утеплення стін і покрівлі котеджу.

місця тепловтрат приватного будинку

Енергоефективність та профілактика тепловтрат

Для забезпечення комфортних умов проживання та підвищення енергоефективності будівлі необхідно звести до мінімуму втрати тепла. При цьому необхідно:

 1. Виявити місця інтенсивної тепловтрати, використовуючи методику тепловізійного обстеження будинку.
 2. Впровадити ефективну систему опалення. Раціональне використання енергії дозволяє знизити витрату палива приблизно на 18%.
 3. Термоізолювати стіни за допомогою утеплювача.
 4. Встановити якісні дверні та віконні блоки. Так, наприклад, використання якісних профільних віконних систем дозволяють знизити витрату енергії в середньому на 27-32%.
 5. Особливу увагу слід приділити теплоізоляції покрівлі та перекриття, оскільки тепле повітря прагне вгору, що чітко видно на теплограммах.

Своєчасне проведення енергоаудиту житлових будинків дозволяє виявити і усунути тепловтрати і забезпечити загальну енергоефективність котеджу.

Можливості ТОВ «Енерго Х»

Енергоаудитом дач, котеджів і приватних будинків в Харкові і Харківській області займається ТОВ «Енерго Х». Використання сучасних сертифікованих тепловізорів та висока кваліфікація фахівців дозволяє надавати клієнтам наступні види послуг:

 • оперативний виїзд на об’єкт;
 • проведення енергоаудиту в найстисліші терміни;
 • надання рекомендацій щодо забезпечення енергоефективності;
 • розрахунок вартості заходів з утеплення та теплоізоляції приватного будинку.

ТОВ «Енерго Х» забезпечить енергоаудит приватного будинку на найвищому рівні. Залиште заявку на нашому сайті, і ми забезпечимо енергоефективність будь-якої будівлі в Харкові і Харківській області.