Енергоаудит квартири еконмія електроенергіяЕнергоаудит квартири дозволяє визначити недоліки в теплоізоляції житла і, як наслідок, скоротити комунальні платежі. Енергетичне обстеження квартири в Харкові і Харківській області на найвищому рівні проводить ТОВ «Енерго Х».

Енергоаудит квартири: специфіка обстеження

Метою енергоаудиту житлової квартири є визначення ефективності використання енергії, виявлення місць витоку тепла і розробка заходів щодо забезпечення максимальних параметрів енергоефективності. В умовах зростання цін на енергоносії, забезпечення теплоізоляції квартири є першочерговим завданням.
Найповніші результати дає обстеження квартири тепловізором. Прилад дозволяє:

В результаті енергоаудиту квартири можна:

 • розробити заходи щодо оптимізації теплоізоляції, які забезпечать комфортні умови проживання і здоровий мікроклімат;
 • своєчасно виявити неякісні ділянки електричних мереж і нештатну роботу електропристроїв, що дозволить знизити ймовірність виникнення пожежі;
 • вибрати найефективніші режими роботи опалювальної системи, що заощадить 20-25% енергоносіїв.

Способи збільшення енергоефективності та попередження тепловтрат

Найефективнішим способом збільшення енергоефективності квартири є правильна теплоізоляція. Слід провести наступні заходи:

 1. Для утеплення зовнішніх стін і перекриттів використовуються різні мінеральні утеплювачі. За допомогою енергоаудиту житлової квартири можна не тільки проаналізувати ефективність існуючої системи утеплення, але і спроектувати нову.
 2. Велике значення для енергоефективності приміщення має якість віконних рам і площа скління. Використання сучасних профільних віконних систем дозволяє знизити тепловтрати на 13-15%.
 3. Неправильне влаштування вентиляції також збільшує витік тепла з житлових приміщень.

На наведених нижче малюнках представлені теплограмми різних місць квартири. Насичений фіолетовий колір на відповідних фото свідчить про те, що:

 • вхідні двері пропускають холодне повітря;
 • кут кімнати недостатньо має теплоізоляцію;
 • кондиціонер укріплений з порушенням технології, так як є несанкціонованим джерелом надходження холоду в приміщенні, що обігрівається.

Термограми дверей кута кімнати кондиціонера
Енергетичне обстеження квартири дозволяє:

 • правильно вибрати властивості утеплювача;
 • визначити параметри вентиляційної системи;
 • створити раціональну схему утеплення житла;
 • розрахувати оптимальні параметри системи опалення.

Особливості роботи ТОВ «Енерго Х»

У повному обсязі енергоаудит квартири в Харкові і Харківській області забезпечить ТОВ «Енерго Х». Обстеження приміщень наші фахівці проводять із застосуванням найсучаснішого обладнання та передових технологій. Накопичений за час роботи досвід, дозволяє надавати послуги з енергоаудиту житлової квартири на високому професійному рівні. Крім того, ціни на енергоаудит в нашій компанії доступні сім’ям навіть з доходом нижче середнього.

В даний час фахівці ТОВ «Енерго Х» можуть надати своїм клієнтам такі послуги:

 • оперативне дослідження квартири тепловізором;
 • надання детального плану заходів щодо забезпечення оптимальної енергоефективності квартири;
 • виявлення дефектів в теплоізоляції квартири і роботи систем опалення і вентиляції.

Зверніться в ТОВ «Енерго Х» і ми забезпечимо професійний енергоаудит квартири, його результатом буде значна економія сімейного бюджету.