Енергоаудит підприємствЕнергетичне обстеження промислових будівель затребувана послуга в Харкові і Харківській області. Компанія «Енерго Х» проведе якісний і професійний енергоаудит промислових підприємств, приватного будинку та інших об’єктів будь-якого призначення.

Для підприємств енергоаудит – необхідний

Проблема платежів за енергоресурси на підприємствах, як правило, стоїть ще гостріше, ніж у населення. Це обумовлено наступними причинами:

  1. Обсяги споживання енергоресурсів підприємствами досить великі, як власне площа і кубатура приміщень.
  2. Структура споживання енергоресурсів в промисловості зазвичай побудована складніше, ніж у споживача-приватної особи (підключення електроенергії може здійснюватися за кількома вводами, для опалення можуть одночасно використовуватися як централізовані мережі, так і власні котельні, причому на різному паливі і так далі). Як наслідок – складніше контролювати витрату енергоресурсів.
  3. Найчастіше виробничі або складські приміщення підприємств являють собою споруди ще радянського виробництва, що знаходяться на даний момент далеко не в кращому стані.
  4. Буває, що приміщення експлуатуються не за призначенням. Це теж веде до збільшення енерговитрат.

Тому енергоаудит для підприємств є ще більш нагальним заходом, ніж для приватних осіб.

Энергоаудит промышленных предприятийЕнергоаудит промислових підприємств: види

Енергоаудит підприємства – це сукупність робіт, метою яких є скорочення споживання енергоресурсів. Розрізняють декілька типів енергетичного обстеження виробництва:

  • Первинний. Цей вид енергоаудиту проводиться в разі, якщо такі роботи раніше не були проведені або здійснювалися більше 5 років тому.
  • Плановий. Це регулярні роботи, які проводяться з періодичністю приблизно 1 раз в 2 роки. Дозволяють робити порівняльний аналіз поточних даних з даними попередніх обстежень і оцінювати ефективність заходів з енергозбереження.
  • Передексплуатаційний. Проведення досліджень доцільно перед початком введення в експлуатацію нового обладнання, що транспортує енергоносії.
  • Позачерговий. Енергетичне обстеження підприємства такого формату проводиться в тому випадку, коли збільшуються обсяги споживання енергоресурсів на більш ніж 25% від початкового.

Слід мати на увазі, що енергетичне обстеження промислових будівель і споруд вимагає залучення більшої кількості інженерів-аудиторів і вивчення значних обсягів документації. Вартість такого виду послуг обговорюється окремо. Зверніться в компанію «Енерго Х» і наші менеджери в стислі терміни визначать необхідну кількість фахівців, терміни і ціну енергоаудиту будь-якого промислового підприємства в Харкові або в Харківській області. Орієнтовна вартість деяких робіт приведена в таблиці:

Площа приміщення Обстеження електрика Обстеження теплотехніка Тепловізійна зйомка Обробка термограмм
до 200 кв. м 500 700 800 500
201-300 кв. м 600 800 1700 1100
301-500 кв. м 800 1200 2100 1400
от 501 кв. м договірна договірна договірна договірна

Фахівці компанії «Енерго Х» виконують не тільки об’ємні замовлення. Ми допоможемо скоротити енергресурси і приватним особам, провівши енергоаудит квартири або котеджу.