картинка енергоаудит будівель і спорудУ зв’язку зі значним підвищенням вартості енергоносіїв, енергоаудит будівель стає все більш і більш актуальним заходом. Комплексне обстеження будівель дозволяє ефективно виявити і усунути тепловтрати. У Харкові та Харківській області енергоаудит будівель і споруд проводить ТОВ «Енерго Х».

Енергоаудит будівель і його етапи

Повноцінне енергетичне обстеження будівель передбачає ряд заходів, які можна умовно розділити на три окремих етапи:

 1. Попереднє енергетичне обстеження будівель. Оцінка придатності енергосистем споруди, а також пристроїв, які контролюють витрату енергоносіїв. Розрахунок оптимальних методів забезпечення енергоефективності будівлі.
 2. Створення енергетичного паспорта об’єкта і переліку заходів, спрямованих на підвищення енергетичної автономності об’єкта і мінімізації витрат енергоносіїв. Визначається економічна доцільність заходів, спрямованих на мінімізацію витоку тепла в будинку.
 3. Реалізація енергозберігаючих методик і узгодження виробничих заходів. Виявлення ймовірних перешкод на шляху їх відпрацювання.

Варіанти зменшення витрат енергоносіїв

Енергоаудит будівель і споруд дозволяє визначити найбільш доцільні варіанти зменшення тепловтрат і підвищення енергоефективності об’єктів. Найбільш дієвими способами мінімізації енерговитрат на обігрів будівлі за результатами енергоаудиту, як правило, є:

 • використання сучасних мінеральних утеплювачів і фасадних теплоізоляційних систем;
 • скорочення площі скління і заміна існуючих вікон на профільні віконні системи ;.
 • оптимізація системи опалення;
 • установка сучасних автоматичних систем управління і контролю, які дозволяють зменшити споживання енергії на 19-26%;
 • правильно розрахована і змонтована система вентиляції і кондиціонування може забезпечити економію енергоносіїв в межах 10-13%;
 • установка в котельних сучасних газових агрегатів провідних світових і вітчизняних виробників.

Енергоаудит будівель і розрахунокПереваги ТОВ «Енерго Х»

Енергетичне обстеження різних об’єктів в Харкові і Харківській області здійснює ТОВ «Енерго Х». На ринку надання послуг з енергоаудиту наша компанія міцно займає лідируючі позиції. Головними перевагами при роботі з нами є:

 • оперативне та якісне виконання всього комплексу заходів по проведенню енергоаудиту;
 • формування ефективних програм з підвищення енергоефективності будівлі;
 • використання сучасного обладнання провідних виробників;
 • консультації в галузі енергоефективності будівель і споруд.

Якщо спостерігається значне збільшення споживання енергоносіїв, а температура в приміщенні в холодну пору року все одно є недостатньо комфортною, зверніться в ТОВ «Енерго Х». Наші фахівці швидко і ефективно проведуть енергетичне обстеження приміщень, будівель і споруд. Крім того, ми надамо перелік необхідних заходів по теплоізоляції і оптимізації енергосистем об’єкта.