Клас енергетичної ефективностіЕНЕРГОАУДИТ – це комплексне обстеження підприємства (будівлі, споруди) з метою визначення ефективного використання енергоресурсів, результатом якого є надання замовнику повної картини енергооборота споживаних ресурсів, а також розробка комплексу заходів щодо поліпшення енергоефективності шляхом впровадження енергоефективних заходів. При грамотному виконанні рекомендацій фахівців щодо зниження втрат, вдається скоротити витрати на всі енергоресурси – електрична енергія, паливо, витрати на тепло і охолодження приміщень і т.д.

За що відповідає енергоефективність?

Енергоефективність відображає ефективність споживаних енергоресурсів з урахуванням витрачених на їх придбання грошових коштів. Набагато більшу економію можна отримати для опалення, якщо комунікації і сама конструкція будівлі давно не модернізувалися з точки зору зниження втрат тепла.

Переваги енергоаудиту:

  • розрахунок енергоефективності об’єкта з визначенням можливості скорочення витрачання ресурсів;
  • отримання точної інформації про кількість споживаних ресурсів;
  • виявлення слабких місць в забезпеченні енергією; підготовка плану щодо поліпшення показників роботи системи енергопостачання;
  • з’ясування класу енергоефективності об’єкта.

Енергоаудит підприємств
ТОВ “Енерго Х” – лідер по на українському ринку з проведення енергоаудиту

Компанія “Енерго Х” надає комплексні рішення по зменшенню енерговитрат. Ми використовуємо тільки якісне і сучасне обладнання – модель тепловізора Trotec IC080LV. У даного агрегату є кілька переваг:

  • робота в діапазоні температур від -20 до +600 ° С;
  • висока теплочутливі 0,05 ° С;
  • наявність сертифіката, виданого «Укрметртестстандарт» №UA / 24/170413/0817 від 13.04.2017;
  • дозвіл матриці обладнання 384х288.

Якщо ви бажаєте провести енергоаудит за допомогою тепловізорів, то одного обладнання буде недостатньо. Також, щоб працювати з ще одним пристроєм необхідні кваліфіковані фахівці, які проводять аналіз енергоаудиту та створять план дій на основі інженерії та отриманих показників. Майстри зможуть оперативно встановити і усунути дефекти провівши енергоаудит підприємства.

Орієнтовна вартість робіт становить 26000 грн з ПДВ.

Для детального розрахунку просимо зателефонувати за номером + 38-057-714-04-26 або залишити заявку в формі зворотного зв’язку.