Енергетичний сертифікат22 червня 2018 року Верховна Рада України прийняла закон про “енергетичну ефективність будівель”. Основна мета даного закону – процедура сертифікації енергоефективності споруд. Її результат – енергосертифікат з терміном дії 10 років. Якщо вам потрібні професійні послуги від незалежних енергоаудиторів, звертайтеся в компанію «Енерго Х».

Що таке енергосертіфікат і навіщо він потрібен?

Енергосертіфікат будівель – особливий документ, в якому вказуються основні дані, що стосуються енергоспоживання та енергоефективності будівлі, а також технічно і економічно обгрунтовані рекомендації по їх покращенню з урахуванням місцевих кліматичних умов.

Такий енергетичний сертифікат будівлі включає наступні дані:

 1. Місцезнаходження будівлі.
 2. Опалювальний об’єм і площа будівлі.
 3. Рік прийняття в експлуатацію.
 4. Відомості про конструкцію будівлі його функціональне призначення.
 5. Клас енергоефективності за шкалою від «А» до «G».
 6. Рекомендації щодо поліпшення рівня енергоефективності споруди.
 7. Опору теплопередачі огороджувальних конструкцій, вказання ​​знайдених недоліків конструкції і ін.

Сертифікація є обов’язковою для новобудов, будівель після ремонту і реконструкцій, будинків з площею більше 250 кв.м, будівель, в яких розташовані органи місцевого управління, споруд, в яких проводиться термомодернізація з метою підвищення класу енергоефективності. При продажу або оренді таких приміщень, енергетичний сертифікат будівлі обов’язково потрібно надати.

Енергосертифікація в Харкові від ТОВ «Енерго Х»

Атестат енергоаудитораАтестат спеціалиста з обстеження систем будівлі кваліфікаційний атестат енергоаудитораНаші кваліфіковані фахівці пройшли відповідну атестацію, тому на легальній основі готові провести енергетичні обстеження будівель і видати енергосертифікати, які реєструються в Міністерстві розвитку громад та територій України.

Ми пропонуємо:

 • видачу енергетичних сертифікатів;
 • оцінку показника енергоефективності;
 • послуги консультування;
 • тепловізійне обстеження будівель;
 • тех перевірку інших теплотехнічних елементів будинку.

На нашому сайті ви можете більш детально дізнатися про асортимент наших послуг. Ми відповідально підходимо до виконання кожної заявки, гарантуємо якість і швидкість робіт. Вартість проведення енергетичного обстеження та сертифікації розраховується виходячи з обсягу і складності робіт індивідуально.

Орієнтовна вартість робіт з становить 18000 грн з ПДВ.

Для детального розрахунку просимо зателефонувати за номером + 38-057-714-04-26 або залишити заявку в формі зворотного зв’язку: