Ефективним засобом боротьби із забрудненням повітря спорами цвілі та хвороботворними мікробами (яке може бути виявлено завдяки перевірці якості повітря у приміщеннях) є бактерицидні рециркулятори повітря. Принцип їхньої дії простий. Повітря проганяється через камеру, що просвічується однією або декількома ультрафіолетовими лампами, де високоенергетичні фотони ультрафіолетового випромінювання розбивають ДНК мікроорганізмів, роблячи їх нежиттєздатними.

Застосовувані в подібних пристроях лампи досі називають «кварцовими», оскільки раніше їх робили з кварцового скла, яке, на відміну від звичайного, силікатного скла, безперешкодно пропускає ультрафіолет. Проте кварцова лампа мала одну проблему. Генероване ними випромінювання сприяло появі озону, який токсичний у великих концентраціях. Тому час використання таких ламп було обмежено, а після їхнього застосування приміщення обов’язково було провітрювати.

Сучасні бактерицидні лампи виготовляються з так званого увіолевого скла, особливістю якого є те, що воно, володіючи збільшеною пропускною здатністю в ультрафіолетовому спектрі, гасить світлове випромінювання в тому діапазоні, що призводить до утворення озону. Тому сучасні лампи безпечні для здоров’я і час їх використання не обмежений. Крім того, конструкція рециркуляторів виключає прямий засвіт ультрафіолетом навколишнього простору, що робить їх ще безпечнішим. Особливо це актуально для приміщень, в яких знаходяться кімнатні рослини, тому що прямий ультрафіолет може їх буквально вбити.

Для вирішення проблеми мікробіологічного забруднення приміщень наша компанія пропонує бактерицидні рециркулятори, ефективність яких ми підтвердили власними дослідженнями і які використовуємо самі у себе в офісі. Графік інтенсивності знищення мікроорганізмів таким рециркулятором наведено нижче.

Рециркулятор побудований на базі двох безозонових бактерицидних ламп OSRAM, потужністю 15 Вт кожна, з терміном служби 9000 годин, оснащений двома ефективними вентиляторами з пиловими фільтрами та призначений для експлуатації у житлових приміщеннях.

Габарити пристрою становлять 660 х 140 х 175 мм. Вага – 5 кг.

Рециркулятор укомплектований ніжками з можливістю кріплення його на стіну, завдяки чому можна заощадити місце в приміщенні, що обробляється.

Для знезараження повітря в кімнаті площею 20м2 рекомендується залишати його увімкненим на 4 години на день, що забезпечить зниження мікробіологічного забруднення повітря на величину близько 60%.

Вартість рециркулятора складає 3900 грн. Замовити бактерицидний рециркулятор повітря ви можете, зателефонувавши по телефонам +38 (057) 714-04-26, +38 (057) 714-04-27 або заповнивши форму замовлення:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]