Хімічні речовини в повітріЯкщо вдома або на роботі ви відчуваєте безпричинну слабкість, апатію, немає зосередженості, з’являється кашель і нежить, значить з повітрям, яким ви дихаєте, не все гаразд. Неякісне повітря в приміщенні слабо відчувається органами почуттів, тому єдиний достовірний метод його аналізу – комплексна перевірка повітря в приміщенні. Для цього знадобиться професійне обладнання та досвідчені фахівці. І те й інше готова надати команда Energo X.

Що забруднює повітря в приміщеннях?

Можна виділити основні фактори, що псують якість повітря в будівлях:

  1. Фенол та формальдегід. Вони мають виражений синтетичний запах, коли ви купуєте нові меблі, вироби з гуми або робите ремонт. Навіть якщо ви використовуєте якісні дорогі матеріали, то все одно 2-3 тижні в повітрі будуть знаходитися високі концентрації зазначених токсичних речовин.
  2. Гриби цвілі. Як правило, цвіль виникає в місцях з підвищеною вологістю – підвалах, ваннах, туалетах. Її спори є потужними алергенами, які викликають хронічний нежить, алергію і напади астми.
  3. Стафілококи і стрептококи. Ці бактерії викликають близько 40% хвороб дихальної системи і шкірних покривів. Як правило, вони забруднюють повітря в приміщеннях з підвищеною прохідністю, в яких погано прибирають.
  4. СО2. Саме цей газ найчастіше у великих концентраціях викликає сонливість, втома, знижує концентрацію уваги.
  5. Радіація і радон. Їх вплив на людину згубно, адже підвищений радіаційний фон провокує стомлюваність і погане самопочуття. Радон може викликати рак легенів, особливо великі його концентрації знаходяться в підвальних і напівпідвальних приміщеннях.

Детальніше про це питання можна прочитати в нашій статті що до забруднення повітря в приміщенні.

Виявити всі негативні показники повітря і дати рекомендації по їх усуненню здатні фахівці з компанії ТОВ «Енерго Х».

ТОВ «Енерго Х» – лідер по послугах енергоаудиту

Наша компанія успішно займається обстеженням будівель на предмет енергоефективності, що безпосередньо впливає на мікроклімат в приміщенні. Ми виконуємо обстеження повітря в житлових, виробничих приміщеннях і офісах. Після цього даємо рекомендації та пропонуемо нашим клієнтам рішення що працюють стосовно зниження рівня забруднення повітря і поліпшення мікроклімату.

Весь список наших аналізів включає більше 200 найменувань. Забір проб і подальші дослідження проводять наші фахівці. Кожен пакет досліджень має свою ціну, ознайомитися з ними можна на нашому сайті. На підставі затверджених методик і спеціального обладнання, Energo X несе відповідальності за достовірність отриманих даних при проведенні перевірки якості повітря.

Приклади наших робіт

Орієнтовна вартість робіт становить від 850 грн.

Для детального розрахунку просимо зателефонувати за номером + 38-057-714-04-26 або залишити заявку в формі зворотного зв’язку: