Хімічні речовини в повітріЯкщо вдома або на роботі ви відчуваєте безпричинну слабкість, апатію, немає зосередженості, з’являється кашель і нежить, значить з повітрям, яким ви дихаєте, не все гаразд. Неякісне повітря в приміщенні слабо відчувається органами почуттів, тому єдиний достовірний метод його аналізу – комплексна перевірка повітря в приміщенні. Для цього знадобиться професійне обладнання та досвідчені фахівці. І те й інше готова надати команда Energo X.

Що забруднює повітря в приміщеннях?

Можна виділити основні фактори, що псують якість повітря в будівлях:

  1. Фенол та формальдегід. Вони мають виражений синтетичний запах, коли ви купуєте нові меблі, вироби з гуми або робите ремонт. Навіть якщо ви використовуєте якісні дорогі матеріали, то все одно 2-3 тижні в повітрі будуть знаходитися високі концентрації зазначених токсичних речовин.
  2. Гриби цвілі. Як правило, цвіль виникає в місцях з підвищеною вологістю – підвалах, ваннах, туалетах. Її спори є потужними алергенами, які викликають хронічний нежить, алергію і напади астми. Якщо Ви турбуєтесь з приводу наявності цвілі, не зайве буде провести і тепловізійне обстеження приміщення, оскільки нерідко підвищена вологість є наслідком проблем із теплоізоляцією приміщення, що призводить до появи конденсату на стінах, вікнах тощо. Знищити спори цвілі в повітрі (але не причину їх появи) допоможе бактерицидний рециркулятор повітря.
  3. Стафілококи і стрептококи. Ці бактерії викликають близько 40% хвороб дихальної системи і шкірних покривів. Як правило, вони забруднюють повітря в приміщеннях з підвищеною прохідністю, в яких погано прибирають. Очистити повітря від цих бактерій також може бактерицидний рециркулятор повітря.
  4. СО2. Саме цей газ найчастіше у великих концентраціях викликає сонливість, втома, знижує концентрацію уваги.
  5. Радіація і радон. Їх вплив на людину згубно, адже підвищений радіаційний фон провокує стомлюваність і погане самопочуття. Радон може викликати рак легенів, особливо великі його концентрації знаходяться в підвальних і напівпідвальних приміщеннях.

Детальніше про це питання можна прочитати в нашій статті що до забруднення повітря в приміщенні.

Виявити всі негативні показники повітря і дати рекомендації по їх усуненню здатні фахівці з компанії ТОВ «Енерго Х».

ТОВ «Енерго Х» – лідер по послугах енергоаудиту

Наша компанія успішно займається обстеженням будівель на предмет енергоефективності, що безпосередньо впливає на мікроклімат в приміщенні. Ми виконуємо обстеження повітря в житлових, виробничих приміщеннях і офісах. Після цього даємо рекомендації та пропонуемо нашим клієнтам рішення що працюють стосовно зниження рівня забруднення повітря і поліпшення мікроклімату.

Весь список наших аналізів включає більше 200 найменувань. Забір проб і подальші дослідження проводять наші фахівці. Кожен пакет досліджень має свою ціну, ознайомитися з ними можна на нашому сайті. На підставі затверджених методик і спеціального обладнання, Energo X несе відповідальності за достовірність отриманих даних при проведенні перевірки якості повітря.

Приклади наших робіт

Орієнтовна вартість робіт становить від 850 грн.

Унікальна зимова пропозиція! Комплексне обстеження за 2000 грн.

Для детального розрахунку просимо зателефонувати за номером + 38-057-714-04-26 або залишити заявку в формі зворотного зв’язку: