Подяка директору з виробництва ТОВ “Енерго Х” за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток системи зовнішнього освітлення міста Харкова.

Генпідрядник в особі акціонерного товариства лізингової компанії «Сприяння»* виконал взяті на себе зобов’язання з будівництва автосалону GM-Cadilac за адресою пл. Ірини Бугримової, 3, а також реконструкції виробничого корпусу Головного автосервісного підприємства для розміщення складів матеріального та інструментального.

Салон виконаний згідно стандартів і вимог компанії General Motors і дистриб’юторської компанії «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» в строго встановлені терміни і з застосуванням нових технологій.

Автосалон побудований в терміни і відповідає технічним нормам.

Перелік робіт:

 1. Будівництво будівлі автосалону
 2. Внутрішні і зовнішні комунікації
 3. Оздоблювальні роботи

Роботи виконані під ключ.

Характеризуємо дану компанію, як підприємство з високим рівнем організації виробництва, великим технічним потенціалом. Компанія показала готовність до виконання складних технічних рішень і виконання прийнятих на себе зобов’язань.

Автосалон визнаний представниками компанії General Motors одним з кращих на Україні.

Склади матеріальний і інструментальний виконані згідно технічних норм і вимог до складських приміщень. Матеріальний склад виконаний з сучасної 2-х поверхової системи корисною площею 585 м2. Локація полиць і стелажів ергономічна і зручна в експлуатації. Локація інструментального складу дозволяє розмістити спецінструмент і оснащення для ремонту авто.

* ТОВ “Енерго Х” є правонаступником АТ “ЛК “Сприяння”

АТ «ЛК «Сприяння»* з 2003 р. виконує роботи з реконструкції та капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення в м. Харкові.

За цей час АТ «ЛК «Сприяння» виконало роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення 23 вулиць і реконструкції мереж зовнішнього освітлення 132 вулиць. Були проведені наступні види робіт: монтаж високовольтного кабелю, установка шаф зовнішнього освітлення, монтаж світильників ЖКП з енергозберігаючими лампами, установка залізобетонних опор.

АТ «ЛК «Сприяння» забезпечує високу якість виконаних робіт та своєчасне їх виконання відповідно до календарного плану до договору.

* ТОВ “Енерго Х” є правонаступником АТ “ЛК “Сприяння”

Північна ЕС співпрацює з АТ ЛК “Сприяння”* з 2003 р. За вказаний період АТ ЛК “Сприяння” виконувались слідуючи роботи на устаткуванні ЕС:

 1. Будівельні та монтажні роботи із заміни повітряного вимикача 330 кВ “4В” на елегазовий вимикач на ПС 330 “Залютино”
 2. Модернізації електромагнітного блокування роз`еднувачів на ВРП ПС 330 “Залютино”, ПС 330 “Артема”.
 3. Капітальні ремонти автотрансформаторів 330 кВ на ПС 330 “Лосєво”, ПС 330 “Залютино”, ПС 330 “Куп’янськ”, ПС 330 “Первомайська”.
 4. Будівельні та монтажні роботи із заміни силового трансформатора 110 кВ “3Т” на ПС 330 “Артема”.
 5. Монтажні роботи із реконструкції реактора 750 кВ, капітальні ремонти автотрансформаторів 750 кВ на ПС “Північноукраїнська”.
 6. Реконструкція схеми живлення, обігріву та керування раз’єднувачем та повітряного вимикача, що входить до складу ВРП-330 кВ на ПС 330 кВ “Лосєво”.
 7. Капітальий ремонт заземлювального пристрою на ВРП-110 кВ, ВРП-330 кВ ПС-330 кВ “Куп’янськ”.
 8. Реконструкція ВРП-330 кВ ПС-330 кВ “Полтава” із заміною повітряного вимикача “4В7” на елегазовий.
 9. Капітальний ремонт заземлювального пристрою на ВРП-110 кВ, ВРП-330 кВ ПС-330 кВ “Кременчук”.

АТ ЛК “Сприяння” укомплектоване висококваліфікованими спеціалістами та робітниками. Роботи з монтажу, будівництва та ремонту устаткування виконуються в обумовлені договорами терміни з високою якістю. Побажання замовника детально аналізуються, розробляються пропозиції та узгоджуються з проектними організаціями.

АТ ЛК “Сприяння” протягом років співпраці з Північною ЕС зарекомендувало себе як надійний партнер.

* ТОВ “Енерго Х” є правонаступником АТ “ЛК “Сприяння”

АТ ЛК «Сприяння»* було підрядником Компанії АК «Харківобленерго» в 2002-2005 році.

За цей час АТ ЛК «Сприяння» виконало наступні роботи на обладнанні Компанії:

 1. Реконструкція ПС «Центральна» 110/6 кВ (заміна ОД КЗ 110 кВ на елегазові вимикачі фірми ABB, монтаж і налагодження ТТ, ТН, роз’єднувачів 110 кВ, монтаж і налагодження РЗА, акумуляторної батареї 220 В з ЩПТ, монтаж ДГК. Поставка обладнання та матеріалів на місце робіт. Ремонт будівельної частини підстанції та приміщень).
 2. Перевезення і монтаж трансформатора 16 мВА на ПС «Ківшарівка» 110/10 кВ.
 3. Обстеження та реконструкція контурів заземлення на 10 підстанціях 110 кВ.
 4. Ремонт силових трансформаторів 110 кВ – 4 шт.

АТ ЛК «Сприяння» забезпечувало високу якість виконаних робіт та своєчасне їх виконання відповідно до календарного плану до договору, а також своєчасно усувала зауваження АК «ХОЕ» в разі їх появи при виконанні робіт.

* ТОВ “Енерго Х” є правонаступником АТ “ЛК “Сприяння”