У серпні 2020 року електромонтажним підрозділом ТОВ «Енерго Х» в селищі міського типу Пісочин були виконані роботи по установці паркового освітлення недавно створеної паркової зони, що знаходиться поруч з мікрорайоном «Мобіль». Парк розташовується в мальовничому сосновому бору і є зручною зону відпочинку місцевих жителів, яка обладнана пішохідними доріжками, лавочками, дитячими майданчиками з гірками і пісочницями.

Для освітлення обрані паркові опори сучасного дизайну, які вдало вписуються в загальне оформлення паркової зони. Всі мережі електроживлення опор прокладені в землі і не псують зовнішній вигляд парку. Кожна опора оснащена двома енергозберігаючими світлодіодними світильниками, направленими в різні боки. Таким чином, забезпечується добра освітленість паркових доріжок, за якими тепер можна комфортно прогулюватися не лише вдень, а й в темний час доби.

Світильники опори паркового освітленняВид з парку на «Мобіль»Центральна алея паркуОпора паркового освітлення вдень і вночіI love PisochynЦентральна алея парку вночіПаркове освітлення вночі в лісі