У 2020 році силами будівельного підрозділу ТОВ «Енерго Х» були проведені роботи з капітального ремонту школи №105, що знаходиться за адресою вул. Данилевського, 36. В результаті «втомилися» будівлю школи отримало нове життя. Наші фахівцями були відремонтовані всі фасади будівлі, замінені застарілі вікна на енергоефективні металопластикові разом з віконними відливами. Була відремонтована покрівля, як скатна над основною будівлею школи, так і м’яка руберойдовий над приміщенням спортзалу. Оновлений і облицьований плиткою цоколь будівлі, заново організована вимощення будівлі. реконструйована вхідна група з заміною дверей та обладнанням пандусів, що роблять будівлю легко доступним для людей з проблемами опорно-рухового апарату. Проведено благоустрій території перед будівлею, на якій була заново розбита центральна клумба і встановлено пам’ятник книзі.

Не залишилося без уваги і внутрішній простір школи. Був проведений ремонт частини кабінетів і коридорів. Також були відремонтовані сходові марші.

Перед ремонтними роботами нами було проведено внутрішній енергоаудит будівлі, завдяки чому, показники енергоефективності будівлі школи підвищилися.

Сподіваємося, що оновлена будівля Школи №105 ще довго буде радувати своїм виглядом як учнів, так і вчителів.

Стара будівля школи

Так виглядала будівля школи до реконструкції

відремонтована будівля школи

А так – після ремонту

 

Задній фасад будівлі

Так тепер виглядає задній фасад будівлі

Центральна клумба

Центральна клумба

Пам'ятник книзі

Пам’ятник книзі

Центральний хол

Центральний хол

Центральний вхід і внутрішні сходи

Центральний вхід і внутрішні сходи