фото строительство солнечной электростанции в донецкой области

СЭС і виробництво водню на Донетчине

У Донецькій області хочуть звести сонячну електростанцію. Також в планах встановити в регіоні спеціальне устаткування, яке добуватиме водень.

Проект ірландської компанії

На Донбасі є Сартанская громада, на території якої і з’являться сонячні батареї. За реалізацію цього проекту взялася ірландська фірма “Altostrata Energy Ltd”. Установка устаткування по здобичі водню також входить в плани іноземної компанії.

Зараз відомі наступні подробиці про будівництво СЭС :

  • Реалізація проекту створить на території громади більше тридцяти нових робочих місць для місцевих жителів. Середня заробітна плата працівників станції складе приблизно 20-22 тисячі гривен.
  • Документ, будівництва, що регулюють умови, підписали представники ірландської компанії і української влади у кінці 2021 року.
  • Інвестиційний проект вже повністю складений. Його подадуть на розгляд в Європейський Союз.
  • у Сартанской громаді на Донбасі зараз розглядають декілька ділянок землі під установку сонячної станції.
  • За розрахунками ірландських фахівців сума вкладень в проект складе майже 80 мільйонів євро.

Велику частину фінансування направлять на монтаж водневого устаткування. Воно знадобиться для газотранспортної сфери нашої країни. Цей проект реалізується у рамках популяризації зеленої енергетики. Після завершення будівництва об’єкт зможуть продати гарантованому покупцеві. Інвестори також хочуть підписати відповідні договори з енергосистемами нашої країни.

На сонячній станції і установці по здобичі водню електромонтажні роботи почнуться вже на початку наступного року. Сартанская військово-цивільна адміністрація планує постачання електроенергії від гелиостанції на потреби місцевих об’єктів.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*