фото энергетика в 2022

Енергетика в 2022 році

Для повного розуміння стану енергетичної сфери в сьогоденні і майбутньому, слід проаналізувати минуле. Такий моніторинг провела компанія EATON. Її фахівці спробували зробити прогнози на 2022 рік.

Про майбутнє і минуле

Раніше здобич електроенергії припускала безпосередню взаємодію з джерелами, з яких добувають цей ресурс. Наприклад, водяні колеса допомагали приводити в рух цілі заводи і фабрики. У той же період виникло важливе питання: де і як накопичувати електроенергію.

Споживач перестав замислюватися про те, звідки береться і поступає до нього електроенергія, як тільки з’явилося централізоване виробництво. Приймати рішення стало просто, адже найважливішим питанням було узгодження постачання важливого ресурсу і регулювання витрат на цей процес.

Що ж імовірно може відбуватися у сфері енергетики в найближчому майбутньому:

  • цілком очікувано швидке повернення до недорогої електроенергії;
  • у генерації є дві основні проблеми: обезводнення і збільшена в об’ємах постачання електроенергії;
  • економіка такої затребуваної сфери діяльності може змінитися ще більше на користь поновлюваного виробництва;
  • енергетична самодостатність більшості підприємств буде досягнута за рахунок фотоелектричної енергії;
  • створення гнучкішої і стабільнішої мережевої системи дасть можливість не звертати увагу на коливання на ринку енергетики.

Дигіталізація здобичі електроенергії дозволить підтримувати і посилювати усі наслідки змін. Перехід до нульового енергоспоживання стане можливим завдяки стабільному попиту від споживачів. По підсумку мережі матимуть більше значення, чим раніше. Таку систему намагалася відстежити компанія EATON. Її представники також відмітили, що важливі зміни не можуть і не відбуватимуться швидко.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*