фото фотоэлектрическая электростанция

Нехай завжди буде сонце

Використання сонячної енергії – першочергове завдання, яке стоїть перед енергетиками усіх розвинених країн. Такі електростанції безпечні і досить ефективні.

Крок в майбутнє

У промисловому районі Крессье, недалеко від заводу після випуску нафтопродуктів, почалося великомасштабне будівництво і електромонтаж фотоелектричній електростанції. Розташований у безпосередній близькості від майбутньої електростанції НПЗ Varo стане її головним споживачем. Через мережу інверторів і трансформаторів енергія сонця, перетворена на електричний струм, подаватиметься безпосередньо в мережу заводу. Згідно з попередніми розрахунками, нова електростанція зможе забезпечити приблизно 60% потреб підприємства в електроенергії.

До головних переваг сонячної енергетики можна віднести передусім:

  • екологічну безпеку;
  • високу ефективність;
  • економію природних енергоносіїв;
  • мінімальну вартість електроенергії, що виробляється.

За інформацією інвестиційних компаній, в проект вкладені приблизно 6,7 млн швейцарських франків. Повністю закінчити будівництво фотоелектричної станції планується в листопаді 2022 р. Як тільки це станеться, усі дикі тварини отримають доступ до свого природного місця існування. У проекті передбачено обгороджування сонячного парку високим живоплотом з дерев і кущів. Це виключить ушкодження сонячних батарей тваринами і птахами. Таким чином підрядники проявляють турботу флорі і фауні в місці будівництва.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*