фото экономия на коммунальных платежах

Як економити на електроенергії

Комунальні платежі займають чималу долю у витратах, тому багато хто хоче заощадити на цьому. З цією метою підвищують енергоефективність в житловому будинку і в самій квартирі різними методами. Можна також придбавати техніку для будинку з низькими енерговитратами.

Економія за допомогою приладів

Розумно споживати – це самий хороший спосіб економії усіх ресурсів, якими ми користуємося. Рекомендується більше застосовувати природне освітлення, використати невеликий натиск води в кранах, заздалегідь вимикати конфорки на плиті. У інтернеті також можна знайти і інші цікаві раді з економії: ставити аератори на крани, включати стиралку тільки на мінімальних потужностях і інше.

Чи стане комуналка набагато менше з такими лайфхаками, питання відкрите. Якщо хто і перевіряв ці гіпотези, то про результати інформації дуже мало. На газ, воду, світло можна встановити лічильники, щоб мониторить споживання. Але не кожен має таку можливість, адже ціна пристроїв чимала.

Можна економити на електриці, якщо купувати певні прилади для кухні і будинку. При виборі такої техніки потрібно звертати увагу на її енергоефективність і знати деякі деталі:

  • Старі прилади(телевізори, холодильники, стиралки) електрику не економлять, оскільки виробники раніше не робили їх енергоефективними.
  • Нова техніка класифікується за критерієм енергоефективності. Найнижчий клас позначається буквою “G”, а найвищий і економніший – А+++.
  • Маркіровку класів вказують в характеристиці будь-якого сучасного товару.

Експерти також рекомендують не забувати про лампочка-экономках, які дійсно мінімально споживають електрику і дозволяють зменшити цифри комунальних платежів. Термін використання однієї такої лампи складає приблизно 1,5-2 роки, а економія виходить до 30 відсотків.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*