фото домохозяйства с солнечными панелями

ОСР активно підключають СЭС

Оператор систем розподілу(ОСР) електрики за декілька років підключив більше 13 тисяч приватних СЭС. За минулий рік приєднали близько 4500 сонячних станцій.

Кількість підключених об’єктів

ОСР зробив офіційну заяву на своїй сторінці в інтернеті. Якщо порівняти кількість підключених СЕС з 2020 роком, то за минулий рік цифра виросла на 50 відсотків. У компанії також відмітили, що ДТЭК Дніпровські електромережі – це беззастережний лідер по підключеннях станцій з сонячними панелями. Активну участь в цьому процесі беруть також київські, одеські, донецькі компанії. В цілому, було підключено більше 200 об’єктів по генерації зеленої електроенергії. Відомі також важливі подробиці таких проектів:

  • подання електроенергії з сонячних станцій стала популярніша за останній час, адже в 2021 році додалося 15 тисяч домогосподарств з сонячними панелями;
  • загальна потужність усіх станцій складає 1,2 ГВт;
  • минулого року кількість структур зі своїми сонячними електростанціями виросла в півтора рази;
  • лідери по регіонах в сфері – Дніпропетровська, Закарпатська, Тернопільська області.

Агентства, які займаються розподілом електроенергії, у своїх розрахунках також брали до відома домашні електростанції. Їх потужність складає більше 1200 МВт. Це дає можливість генерувати протягом року близько 1400 мільйонів кіловат. Такі цифри можна порівняти з об’ємом споживання 450-460 домогосподарств(приблизно три тисячі кіловат щорічно). Державні структури, які займаються розподілом електроенергії, відмітили істотне зростання по установці сонячних станцій в 2021 році порівняно з попередніми роками. Їх підключення до мереж операторів розподілу електрики дасть можливість розраховувати і контролювати постачання цього ресурсу.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*