фото восстановление поставки энергии

На варті електрики

В результаті стихії, яка розігралася на території київською і донецькою областей, вишли з ладу енергосистеми в сотнях населених пунктів. Тільки самовіддана робота ремонтників дозволила оперативно ліквідовувати наслідки стихійного лиха.

Вжиті заходи

Завдяки самовідданій роботі професіоналів компанії ДТЭК була відновлена постачання електроенергії у містах і селищах. Припинення подання було викликане руйнуванням електромереж в результаті поганої погоди в період з 14 до 15 січня.
Щоб в максимально короткий термін привести в норму енергопостачання в постраждалих містах і селищах, роботи велися в цілодобовому режимі. Працюючи на холоді, при шквальному вітрі, бригади ремонтників змогли впродовж двох діб відремонтувати лінії електропередач і знову подати електрику жителям.

Із-за ураганного вітру в донецькій і київській області, а також в самому Києві збиток склав:

  •  порушено подання електрики в 751 населеному пункті;
  •  повністю зруйновано або частково пошкоджені 406 ліній електропередач;
  •  потрібно відновні роботи на розподільних станціях.

У оперативному ремонті пошкоджених комунікацій брало участь 247 ремонтних бригад.

Згідно інформації, наданої компанією ДТЭК, найбільші ушкодження електромереж були зафіксовані в київській області. Із-за стихії, що розбушувалася, в цьому регіоні було зруйновано 301 лінію електропередач і більше 6 тисяч розподільних станцій. Внаслідок цього, електрики втратили 307 населених пунктів. Частково подання було порушене ще на 354 об’єктах. Щоб в максимально короткий термін усунути руйнування, було задіяно 116 ремонтних бригад і 18 бригад підрядників.

Донецька область постраждала менше: там було знеструмлено в цілому 90 міст і селищ. Над ліквідацією руйнувань працювало 98 ремонтних бригад.

Ремонт ускладнився із-за сильного вітру, але вже до вечора 15 січня електропостачання в Києві було відновлене. Повністю усунути наслідки негоди в постраждалих областях вдалося 16 січня.

Тільки самовідданість ремонтників і грамотне планування дозволили в найкоротші терміни повернути комфорт і затишок у будинки жителів постраждалих районів.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*