фото солнечная черепица

Інноваційний матеріал – сонячна черепиця

Представники GAF Energy заявили про інноваційну сонячну черепицю, яку можна прибивати до даху, щоб отримувати від неї електроенергію.

Технологія сонячної черепиці

Ще в 2016 році Илон Маск заявив про свій новий винахід. Це були незвичайні сонячні панелі, які одночасно покривали дах в якості черепиці. Відтоді компанія Tesla працює над способом установки цього елементу на будинки. Компанія GAF Energy знайшла вирішення проблеми і представила свій проект. У чому ж його переваги:

  •  Нова розробка Timberline Solar має право називатися сонячною черепицею, оскільки цей матеріал прикріплюють до даху
  •  Електромонтаж унікальних елементів займе всього декілька днів, а не тижнів як пропонували раніше інші компанії. Поки що найшвидше вдалося встановити нову черепицю замість старої всього за два робочі дні.
  •  Продукт Timberline Solar пройшов сертифікацію. Його можна використати як будівельний елемент і сонячну панель.
  •  Черепиця складається із скла, фотоелементів з кремнію, фторованого алканового етилену. Верхній шар має вогнетривкі, протиковзкі і удароміцні властивості.

Середньостатистичній частці житловому будинку знадобиться приблизно сто тридцять смуг унікальної черепиці. Така кількість панелей зможе генерувати до 6 кВт електроенергії. Потужність системи в цілому не падає, якщо частина панелей періодично потраплятиме в тінь.

Є і мінуси в розробці Timberline Solar. Монтаж черепиці буде у декілька разів дорожче, ніж сонячні панелі, які встановлюють згори вже існуючої покрівлі. GAF Energy вважає, що їх розробка підходить для тих людей, які тільки будують свої доми. Ще один недолік сонячної черепиці – її істотна відмінність від звичних будівельних матеріалів. Поки що ці елементи не виглядають так, як хотілося б хазяям приватних будинків.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*