фото строительство сэс в сша

Будівництво СЭС в США

У США заговорили про будівництво великих СЭС на федеральних землях. Президент країни схвалив два проекти і не унеможливлює впровадження третєго.

Будівництво СЭС

Постачання електрики буде набагато вигідніший з використанням поновлюваних джерел(сонце, вода, вітер). Тому в Каліфорнії будуть реалізовані два дуже великих проекта по монтажу сонячних панелей на федеральних територіях. Що ж відомо про нові СЭС в Америці:

  •  панелі зможуть генерувати майже 470 МВт, а це дозволить забезпечувати електрикою більше 130 тисяч будинків;
  •  територія, на якій побудують станції, розташовується на схід від міста Лос-Анджелеса(Каліфорнійський округ);
  •  монтаж сонячних панелей візьмуть на себе дві фірми Arica і Victory Pass, заявки яких були схвалені владою країни.

Уряд також заявляє, що третя програма в цій сфері буде ще ефективніша, двох вже заявлених. Сонячна станція вироблятиме близько 500 МВт. Влада Америки має намір віддавати для будівництва сонячних панелей більшу кількість територій в штатах на заході країни. Спеціальні майданчики для розвитку зеленої енергетики з’являться в Неваді, Колорадо, Нью-Мексікоі. В цілому загальна площа для монтажу СЭС може бути близько 400 квадратних кілометрів.

Команда президента США вважає за краще більше розвивати сонячну енергетику, чим вітрову. Це пов’язано з тим, що електростанції біля води(де сила вітру сильніша) складніший і вимагають великих грошових вкладень.

Чинний президент США хоче встановити ще більше сонячних панелей найближчими роками. Річ у тому, що останнім часом в Америці спостерігався застій в роботах по впровадженню нових сонячних станцій. Уряд постарається усунути ці недоробки, про що і свідчить монтаж двох нових СЭС на федеральних землях.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*