фото дискуссия об энергоэффективности

Енергоефективність, як національна ідея

У кінці грудня минулого року в столиці України пройшли дискусійні збори декількох організацій і установ. Обговорювалося, як зробити енергоефективність національною ідеєю і, які кроки вже зроблені в цьому напрямі.

Як пройшла дискусія

Організатором дискусії виступила платформа Global 100% RE Ukraine. Працівники цієї компанії не лише зібрали українських і закордонних представників різних структур, але і керували цим заходом. Свого часу компанія Global 100% RE Ukraine виступала одним з розробників закону про енергоефективність України. Як пройшов захід:

  •  Свою промову на зборах виголосили представники влади країни, працівники місцевих самоуправлений, фахівці з міжнародних проектів, керівники будівельних проектів.
  •  Дискусія пройшла у форматі марафону, на якому обговорювали енергоефективність, як національну ідею. Спікери виклали своє бачення проблеми і пропонували інноваційні рішення для розвитку сфери.
  •  Після усіх доповідей проходило обговорення важливих питань. Учасники дискусії вирішували, як енергоефективність може стати національною ідеєю і чим можна зацікавити громадян країни.

Міжнародні проекти, а саме GIZ, USAID, UNDP, також відмічають важливість енергозбереження і її глобальне значення для України.

Представники Global 100% RE Ukraine підвели підсумки заходу і заявили, що підвищення енергоефективності – частина плану по декарбонізації. Озеленення економіки України розвиватиметься завдяки поновлюваним джерелам енергії і енергоефективним заходам. Такі інструменти розвитку енергетики дають шанс на те, що власніх енергоресурсів буде досить для повного забезпечення електрикою населення, підприємств, організацій. На шляху до досягнення цієї високої планки багато перешкод, з якими належить боротися найближчим часом.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*