фото модернизация освещения в прилуках

У Прилуках стало світліше

У місті Прилуки модернізували вуличне освітлення і будівлі деяких учбових закладів. Такі енергоефективні заходи допомогли понизити споживання тепла, електрики і газу. Окрім цього створили комфортніші умови навчання для дітей і посилили безпеку жителів міста.

Підвищення якості життя в Прилуках

Місто Прилуки знаходиться в Чернігівській області, чисельність населення складає більше 50 тисяч. Система освітлення вулиць в цей населеному пункті була встановлена ще в сімдесятих роках і вже давно застаріла. Тут до останнього часу використали ртутні і натрієві лампи, тому доводилося витрачати великі суми на електроенергію з міського бюджету. Окрім цього, школи міста були в незадовільному стані, тому взимку температура в них була досить низькою.

Проект по модернізації освітлення і учбових закладів почався ще в 2017 році, коли компанія Нефко почала співпрацювати з міською владою:

  •  Був проведений технічний аналіз, після якого визначили об’єкти, що вимагають ремонту в першу чергу.
  • Модернізацію вуличного освітлення провели на сорока найважливіших вулицях міста і за його межами.
  •  У деяких школах замінили старі вікна і двері, утеплили стіни, відремонтували системи постачання гарячої води, оновили харчові блоки, встановили теплові насоси.
  •  Загальна сума вкладень в проект модернізації Прилук склала близько 24 мільйонів гривен. З них 12 мільйонів вклала компанія Нефко і майже 6 мільйонів місцева влада.

На сьогодні середня температура в учбових закладах підвищилася з 16-17 до 20-22 градусів. Новий температурний режим повністю відповідає стандартам системи охорони здоров’я України. При цьому, після закінчення усього комплексу робіт, в Прилуках знизиться споживання газу і електроенергії. Загальна річна економія складе близько 7 мільйонів гривен.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*