фото выделение денег для энергоэффективных мероприятий

Гроші на підвищення енергоефективності

Всесвітній банк розглядає виділення засобів Україні для поліпшення енергоефективності. Про це стало відомо з повідомлень в соціальних мережах.

Гроші для енергоефективних заходів

Міністерство економіки України не перший день веде переговори з різними європейськими банками, щоб в майбутньому отримати від них кошти для нашої країни. Не так давно сталі відомі подробиці співпраці України зі Всесвітнім банком:

  •  вже в грудні поточного року рада директорів банку розгляне заявку на видачу грошей для підвищення енергоефективності в Україні;
  •  представники фінансової структури говорять про суму в триста мільйонів євро;
  •  фінанси поступлять до державного бюджету в якості другої позики і спрямовуються на президентський проект під назвою “Енергетична незалежність”.

Програма по модернізації житлових будинків істотно підвищить энергоэффективность і понизить споживання електроенергії. Витрати на купівлю енергоносіїв також стануть менше, а комунальні рахунки знизяться на 60 відсотків. До кінця наступного року в планах завершити термомодернизацию 5 тисяч багатоквартирних будівель в різних містах.

Розвиток економіки України і підвищення енергоефективності підтримують багато банків міжнародного рівня. Європейський інвестиційний банк в тандемі з Єврокомісією видадуть гранд нашій країні на суму більше 5 мільйонів євро. Ці гроші також направлять на реалізацію проектів по модернізації багатоповерхівок. Інформація про співпрацю з Європейським інвестиційним банком з’явилася на сторінці міністра з питань інтеграції з Європою. З повідомлення зрозуміло, що перехід України до енергоефективності можливий завдяки підтримці Європейського Союзу. Угода про отримання грошей вже підписана, тому уряд України може розраховувати на ці засоби.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*