фото электростанции nestle

Електростанції Nestlе

У соціальних мережах з’явилася інформація про будівництво нових сонячних електростанцій. Змонтували панелі в двох населених пунктах Волині на заводах компанії Nestle.

СЭС на будівлі фабрик

Фірма DELA Energy на своїй сторінці у фейсбуке розмістила інформацію про те, що на заводах Nestle завершилися електромонтажні роботи. Про цей проект підтвердили наступну інформацію:

  •  Панелі побудовані в селищі Торчин і селі Смолыгив, які розташовуються у Волинській області.
  •  Панелі побудовані в селищі Торчин і селі Смолыгив, які розташовуються у Волинській області.
  •  У Торчине сонячні панелі встановили на п’ятнадцяти дахах будівель заводу Nestle. Їх потужність в сумі складає трохи менше 400 кВт. У селі Смолыгив сонячна станція – наземна з потужністю більше 190 кВт.
  •  Нові батареї генеруватимуть електроенергію для забезпечення потреб заводу. Цей проект не підключатиметься за “зеленим тарифом” і не має відношення до систем державної підтримки.

Компанія активно підтримує світовий рух, спрямований на декарбонізацію і захист довкілля. також представники Nestle повідомляють, що сонячні електростанції допоможуть їх компанії виконати свої зобов’язання перед державою. Оскільки в планах у нашого уряду добитися нейтральних вуглецевих викидів вже до 2030 року, то цей проект внесе свій вклад. З цією метою в країні йде активне будівництво станцій, які вироблятимуть електроенергію завдяки поновлюваним джерелам.

Nestle також відмічає, що установка гелио панелей була потрібна компанії через підвищення цін на світло. Непередбачуваність вартості енергоносіїв також вплинула на рішення. Вартість електроенергії, яка робиться на власних СЭС, для підприємства не змінюватиметься. Прайс залишиться незмінним впродовж періоду роботи панелей, а це близько 25 років.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*