фото как контролировать работу энергозатратной техники

Контролюйте роботу енерговитратної техніки

Кожен електричний прилад безперервно витрачає енергію, якщо він підключений до мережі. Видання Good Housekeeping вказує, які саме пристрої наймарнотратніші.

Режим очікування приладів

Побутова техніка може знаходитися в процесі очікування тривалий період. Деякі користувачі вважають, що в цей час пристрої не використовують електроенергію. Виявляється, при підключенні в мережу прилад все одно витрачає цей ресурс. Виробники намагаються покращувати энергоэффективность техніка, але економити вийде тільки при розумному розподілі режиму відпочинку і активного застосування девайсов.

Видання Good Housekeeping розсекретило самі енерговитратні прилади, які часто застосовують удома :

  •  Телевізор. У сплячому режимі теж використовує електроенергію. Більшості людей зручніше просто вимкнути його за допомогою пульта, і не виймати вилку з розетки.
  •  Комп’ютер. Стаціонарний комп’ютер, включений в мережу, теж потребує електрики. Споживачам економніше відключати таку техніку повністю.
  •  Телефон, планшет, ноутбук. Таких девайсов багато у будинку. Повністю заряджений гаджет, який все ще підключений до мережі, використовує електрику даремно. Якщо ж таких декілька, то рахунок за світло істотно виросте для вашої сім’ї.
  •  Тюнер. Телевізійна приставка споживає електроенергію за тим же принципом, що і сам телевізор. Залишили включеній в електромережу – доплатите за світло у кінці місяця.
  •  Ігрова приставка. Нечасті ігри на цьому девайсе не витрачатимуть багато електрики. Проте, вимикати його з розетки треба увесь час, адже в режимі очікування він теж використовує енергоресурс.

Комунальні платежі стануть відчутно менші, якщо не забувати про усю техніку вашого будинку. Кожного разу вимикайте з розеток усі прилади, які не використовуєте в даний момент. У такому разі вийде щомісячно економити.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*