фото ветровая электростанция в швеции

Інвестиції компанії Volkswagen

Поновлювані джерела енергії стають популярніше з кожним днем у всьому світі. Підтримують їх розвиток і відомі компанії. Наприклад, фірма Volkswagen повідомила про велике грошове вкладення у вітрову електростанцію.

Витратить 40 мільйонів

Нові вітряки з’являться в місті Шеллефтео, яке розташовується в північній частині Швеції. Фінансову допомогу для цього проекту надасть відома автомобілебудівна компанія Volkswagen. Її представники планують вкласти 40 мільйонів євро в якості обов’язкової допомоги в розвиток поновлюваних джерел електроенергії. Відомі подробиці цього масштабного проекту :

  • Volkswagen бере участь в кампанії під назвою “Шлях до нуля”, у рамках якої відбуватиметься декарбонізація. Електрокари зможуть заряджатися за допомогою ВИЭ, що істотно понизить кількість викидів в атмосферу.
  •  Вітрова станція в Швеції стане найбільшим проектом цього відомого автовиробника.
  •  Ферма, побудована на гроші Volkswagen, зможе виробляти близько 100 ГВт-ч. Цієї електрики вистачає для комфортного функціонування близько 27 тисяч домашніх господарств країни.

Електромонтажні роботи поки не почалися, але в планах запустити нові вітряки вже до 2025 року. Інвестиції Volkswagen саме в розвиток ВИЭ в Швеції не випадкові. Автовиробник – лідер по випуску машин з електродвигунами в цій країні. Бренд планує працювати над вдосконаленням тих напрямів своєї діяльності, які найбільш популярні у споживачів. Відомо також, що керівництво Volkswagen підтримує будівництво сонячної електростанції в Німеччині. Помощь в генерации зеленой энергии популярный бренд хочет оказывать также в Испании, Англии, Финляндии, других странах. Пока что швейцарский проект – самый дорогой и масштабный в истории Volkswagen, на его реализацию уже выделена огромная сумма денег.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*