фото отключение электричества

Відключення електрики в Україні

Білорусь у черговий раз вирішила припинити постачання електроенергії в Україну. Експерти вважають, що ця подія погано позначиться на економіці нашої країни.

Енергетичний баланс України

Вже припинена постачання електроенергії у Україну з Білорусії. Відмітимо, що відновили її тільки на початку листопада поточного року. Що ж може статися з енергетичним балансом нашої країни :

  •  Чотирнадцять атомних блоків зараз в робочому стані, але вони не справляються з навантаженням. Утворюється дефіцит електроенергії в годину пік, хоча погода ще порівняно тепла.
  •  Нестача ресурсів(вугілля, газ) не дають можливості тепловим електростанціям працювати на повну потужність.
  •  Для уникнення дефіциту на ринку електроенергії, уряд може прийняти рішення про віялове відключення світла для населення і підприємств. При чому один варіант передбачає відключення тільки в містах і селах, а другий – на підприємствах з великими потужностями.

Для уникнення дефіциту на ринку електроенергії, уряд може прийняти рішення про віялове відключення світла для населення і підприємств. При чому один варіант передбачає відключення тільки в містах і селах, а другий – на підприємствах з великими потужностями.

Про зниження вартості електроенергії може йтися тільки у тому випадку, якщо в Україну транспортуватиметься дешевий ресурс з сусідніх країн. Судячи з подій в країні за останні роки, такий розклад практично неможливий. Навіть при великому відсотку імпорту ресурсу, ціна на світло для населення і підприємств зменшуватися не буде. Тепер джерело фінансів на ринку енергетики – тільки споживач. і селах, а другий – на підприємствах з великими потужностями.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*