фото установка солнечных панелей

Сонячні електростанції в Швейцарії

У Швейцарії наступного року триватимуть роботи по впровадженню нових сонячних станцій. На ці заходи вже виділені гроші з державного бюджету.

Установка сонячних панелей

Міжнародне агентство, яке займається усіма поновлюваними джерелами енергії, підвело підсумки по Швейцарії. За минулий рік в цій країні вдалося встановити сонячні панелі загальною потужністю більше 3 ГВт. Уряд не збирається зупинятися на досягнутому і вже виділило кошти для розвитку сонячних електростанцій наступного року. Про це відомі такі подробиці:

  •  Федеральна рада обіцяє вкласти в будівельні і монтажні роботи електростанцій більше 480 мільйонів доларів;
  •  такий одноразовий транш від держави дає можливість покрити практично двадцять відсотків витрат(від загальної суми);
  •  усі компанії, які цього року встигли подати заявку на будівництво сонячних електростанцій, гарантовано отримають гроші на ці заходи на початку 2022 року.

У поточному році успішну реєстрацію вдалося пройти близько 18 тисячам електричних систем. Їх загальна потужність складе більше 350 МВт у разі успішного монтажу сонячних панелей. Число тих, що бажають побудувати СЭС виросло на 25 відсотків порівняно з попереднім роком. Наприклад, тільки за вересень 2021 року більше двох тисяч фотоелектричних систем потребує реєстрації. Сертифікація СЭС в третьому кварталі стала активніша на сорок відсотків, якщо зіставити цифри за цей же період попереднього року.

Уряд Швейцарії також планує вкладати гроші в монтажні роботи по впровадженню великих сонячних панелей, потужність яких рівна або перевищує 100 кВт. Установка устаткування відбуватиметься в основному за рахунок бюджетних коштів. Усі заявки по таких масштабних проектах вже на розгляді і швидше за все будуть прийняті в роботу в повному об’ємі.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*