фото подписание грантового соглашения

Один мільйон на енергоефективність

Останні роки в Україні намагаються частіше впроваджувати заходи по підвищенню енергоефективності. У цей процес вкладають немало грошей. В найближчому майбутньому вдасться також отримати кошти від одного з європейських банків і поліпшити стан деяких будівель.

Куди підуть гроші?

У Європі існує спеціальний фонд, який розвиває енергоефективність і заохочує заходи по збереженню довкілля. Незабаром Україна також отримає один мільйон євро від цієї організації. Уряд повідомляє, куди ж будуть вкладені отримані кошти:

  •  установка нового устаткування сучасного зразка в лікарнях нашої країни;
  •  ремонт і заміна деяких складових старих систем вентилювання і опалювання(також в медичних установах);
  •  заміна звичайних ламп на діодні, ремонт електропроводки з метою зниження рахунків за електроенергію;
  •  заходи по підвищенню терміну експлуатації будівель медичної, соціальної, культурної, адміністративної спрямованості.

Керівництво нашої країни відмічає, що активно розвивати енергоефективність – одне з пріоритетних завдань для України. Фінансова підтримка європейських партнерів і багатостороннього донорського фонду Е5Р грають велику роль в цьому процесі. В період загальної пандемії актуально, як ніколи, підтримувати медпрацівників, а також вкладати фінанси в медустанови для надання максимально ефективної допомоги людям.

Раніше Україні були надані кредитні кошти від ЕIБ у розмірі 300 мільйонів євро. Завдяки такому вкладенню вдасться провести енергоефективні заходи у більш ніж 1 тисячі будівель. Це не лише дасть можливість завершити ремонтні роботи і продовжити термін використання старих споруд, але і благотворно позначиться на скороченні викидів вуглекислого газу в довкілля. Нові інвестиції від європейського фонду доповнять існуючий гранд і прискорять процес підвищення енергоефективності в Україні.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*