фото настенные ветротурбины

Настінні ветротурбины

Американському дизайнерові вдалося створити плоскі вітряки, які можна буде встановлювати прямо на стіни житлового будинку. Зараз авторові треба домовитися з виробниками, щоб почати випускати такі пристрої.

Стіни, які даватимуть енергію

Нова конструкція американського дизайнера може знайти повсюдне застосування, оскільки має багато плюсів. Постачання електроенергії стане вигідніший, адже вбудовані вітрові турбіни повністю забезпечуватимуть житловий будинок. Що ж відомо про новий винахід:

  •  Конструкція монтується на стіну будь-кої будівлі і не займатиме багато місця.
  •  Працює безшумно, тобто не завадить жителям багатоповерхових будинків.
  •  Стіна з генераторами включає багато маленьких прямокутних панелей. Кожен елемент постійно обертається.
  •  Прототип вже побудували. Його висота – 2,5 м, а довжина – 7,5 м.

Творець настінної вітрової турбіни відмічає, що система повністю задовольнить потреби в електроенергії одного житлового будинку. Така заява ще не підкріплена перевірками незалежних фахівців. Професіонали вважають, що на практиці в міських умовах будови стримуватимуть сильний вітер. Попереднє тестування системи здійснюється завдяки комп’ютерним системам. Проте ці пристрої можуть моделювати ситуації, далекі від реальності.

Дизайнер все ж стверджує, що настінні генератори зможуть виробляти необхідну кількість електроенергії навіть в умовах щільно забудованого міста. Тим більше, такі міні-вітрові станції в тандемі з сонячними панелями істотно знижуватимуть негативну дію на довкілля. В даний момент американський розробник намагається домовитися з декількома фірмами про те, щоб налагодити серійне виробництво.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*