фото повышение энергоэффективности многоэтажек

Енергоефективність житлових будинків Дніпра

Дніпровська міська рада оголосила про те, що в місті проводяться ремонтні роботи житлових будинків з урахуванням підвищення енергозбереження. Це стало можливим завдяки дії програм, які розробила міська адміністрація.

Благоустрій Дніпра

У Дніпрі активно підвищують енергоефективність багатоповерхівок. Переможці Бюджету участі мають можливість проводити ремонтні роботи і облаштовувати свої житлові будинки. У поточному році буде реалізовано вісімнадцять проектів, які змогли виграти у відповідному конкурсі. На що тепер націлені дії міської ради:

  •  підвищення збереження енергії шляхом заміни вікон, вхідних дверей, ремонту дахів, ліфтів, модернізації опалювальної системи;
  •  роботи по утеплення фасадів житлових будівель і стін з торця;
  •  заміна старих дерев’яних вікон на склопакет;
  •  заміна старих дерев’яних вікон на склопакет;
  •  проектування і впровадження індивідуальних пунктів тепла в кожній багатоповерховій будівлі.

Практично усі види робіт, які проводяться для переможців у Бюджеті, спрямовані на підвищення енергозбереження. У одному з будинків вже замінили усі вікна і старий ліфт. Після появи металопластикових вікон, в під’їздах стало набагато тепліше. А ліфт, де поміняли кабіну і старі механізми, тепер працює без перебоїв.

Така програма, як Бюджет участі, вже функціонує в Дніпрі впродовж п’яти років. За цей період пройшло п’ять етапів проекту, під час яких було оголошено 49 переможців. Вже можна оцінити результати 31 реалізованого проекту по підвищенню енергоефективності житлових будинків. На черзі зараз ще вісімнадцять, які завершаться в найкоротші терміни.

Усі початі роботи по заміні вікон, утепленню фасадів здійснюються за рахунок виділених з бюджету грошей. У планах завершити роботи в усіх зареєстрованих багатоповерхових будівлях до кінця 2021 року.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*