фото ветропарк на херсонщине

Ветропарк на Херсоні

Іноземна фірма CWP Global планує здійснити в Україні проект вітрового парку. Отримувати електроенергію будуть на території Херсонської області.

Перспективи для Херсонщини

Вже давно багато європейських країн розвивають генерацію від поновлюваних джерел енергії. Такі ресурси, як вітер, вода і сонце стають популярніше з кожним роком. Деякі компанії інвестують значні кошти у будівництво нових станцій і на території України. Не так давно стало відомо про перспективи зведення вітрового парку в Херсонській області. Подробиці за цим проектом не тримаються в строгому секреті:

  •  після закінчення усіх робіт по електромонтажу потужність вітрового парку досягатиме більше 70 МВт;
  •  вітрові генератори встановлять на майданчику, який належить Дар’євскій територіальній громаді;
  •  представники українського уряду і міжнародна компанія CWP Global позначили перспективи розвитку вітрового парку Херсонщіни;
  •  погоджений подальший план співпраці фірми-інвестора і влади Херсонської області.

Іноземна компанія CWP Global зацікавилася саме цією територією, оскільки оцінила її великий потенціал у сфері альтернативної енергії. Дарьевская громада знаходиться поблизу моря, тому вітри тут зазвичай сильні. Унаслідок великої вигоди і очевидної перспективи CWP Global прийняла рішення не зволікати і вже почала розробляти відповідний проект.

Фірма CWP Global не уперше впроваджує свої проекти на території України і інших країн. Їй вдалося успішно завершити декілька об’єктів ВИЭ із загальною потужністю більше 1500 МВт. Сума інвестицій при цьому склала три мільярди євро. Така репутація компанії GWP Global говорить про те, що на Херсоні з’явиться прибутковий проект, і він буде надзвичайно вигідний для нашої країни.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*