фото креветочная ферма

Ферма з Qr- кодом

На Миколаєвщині відкрили оригінальну акваферму, на якій вирощуватимуть креветки. Цікаво і те, що на будівлі розмістили сонячні батареї, які генеруватимуть електроенергію.

Станція у вигляді Qr- коду

Акваферма в Миколаївській області єдина у своєму роді, і аналогів на Україні не існує. Окрім цього, підприємство такого напряму – найбільше на усій території Європи. Тут давно завершилися електромонтажні роботи і на даху ферми успішно функціонує сонячна електрична станція. Відомі також наступні подробиці про ферму:

  •  сонячні батареї на даху змонтовані у вигляді Qr- коду, що добре видно з висоти;
  •  електростанція повністю забезпечує електрикою усі приміщення;
  •  будівля ферми має загальну площу 6 000 квадратних метрів;
  •  акваферма складається з інкубаторів, цеху з матковим стадом, приміщення для переробки, очисної системи.

Творці креветочной ферми застосовують спеціальні фільтри для води, тим самим створюють екваторіальний клімат. Витрати на вирощування креветок будуть мінімальними, оскільки морські жителі ростуть в ідеальних умовах і без втручання природних ворогів. Електрика при цьому частково подається з сонячної електростанції на даху.

Власники акваферми планують перший час велику частину свого товару(близько 75%) реалізовувати на території України. Пізніше компанія розширюватиметься, а з цим і рости відсоток експорту.

Підприємство по вирощуванню креветок дає можливість отримувати нові робочі місця, кількість яких незабаром виросте до 200. У планах у керівництва акваферми за перший рік своєї роботи виростити близько десяти тонн креветок.

Вода на ферму поступає з Тилигульского лиману, склад якої наближений до океанічного. В майбутньому на території акваферми також почнуть вирощувати океанську рибу і створять центр наукових досліджень.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*