фото принят закон об энергоэффективности

Закон об энергоэффективности

Нещодавно давно депутати підтримали ухвалення закону про енергоефективність. Це благотворно позначиться на розвитку цієї сфери, а також допоможе нашій країні притягнути нових інвесторів.

Новий рівень енергоефективності

Концепція енергоефективності вже давно отримала широкий розвиток за межами нашої країни, а в Україні цей процес тільки починає набирати оберти. Новий закон дозволить країні розвиватися в цьому напрямі. Суть змін в наступному:

  •  У законопроекті прописані процеси, які дають можливість притягати нових інвесторів для реалізації проектів.
  •  Україна отримає можливість скористатися дешевими кредитами для проведення енергомодернізації. Це утеплення житлових будинків, лікарень, шкіл і дитячих садів, а також проведення ремонтних робіт, установка нових вікон і інше.
  •  Документ предусмотривает впровадження заходів по поліпшенню енергоефективності нашої країни міжнародного рівня;
  •  Якщо норми закону будуть дотримані, Україні вдасться зробити великий і упевнений крок до придбання незалежності в майбутньому.

Нині економіка нашої країни – одна з самих енерговитратних. Більше тридцяти відсотків електрики, виробленої в Україні, використовується для забезпечення комунальних потреб громадян. Ця цифра на 12 відсотків більша, ніж показники розвинених країн Європи.

Законопроект про поліпшення енергоефективності переслідує і глобальні цілі. Планується за найближчі декілька років істотно понизити кількість викидів вуглекислого газу в довкілля.

Уряд також відмічає, що новий закон не лише позитивно позначиться на ринку праці, але і дасть можливість постійно контролювати рівень споживання електрики. Ефективність політики держави в цій сфері оцінюватимуть міжнародні експерти, щоб вчасно вносити корективи.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*