фото поставщик электроэнергии

Як вибрати постачальника електроенергії

В умовах ринкової економіки кожне підприємство може самостійно вибирати постачальника електроенергії. Щоб не помилитися при виборі партнера, потрібно врахувати декілька важливих моментів.

За якими критеріями вибирати?

Вартість електроенергії безпосередньо пов’язана з ціною, а, отже, і з конкурентоспроможністю продукції, що випускається. Тому вибір постачальника електрики має для підприємства велике значення. Щоб прийняти зважене рішення, споживач повинен враховувати наступні параметри:

  •  Ціна. Цей критерій визначальний, проте і тут не потрібно квапитися. За мінімальною вартістю можуть ховатися підводні камені у вигляді штрафів, додаткових нарахувань. Компанії, які пропонують більш високі ціни, дорожать своєю репутацією і розраховують на довгострокову співпрацю.
  •  Репутація. Фірми з хорошою репутацією, це – надійні партнери. Проте, перш ніж укладати договір, буде нелишним провести моніторинг відгуків про організацію, зібрати і проаналізувати усю доступну інформацію.
  •  Сервісне обслуговування. Перш ніж почати співпрацю, доцільно дізнатися, чи зможе виконавець забезпечити гарантійне і післягарантійне обслуговування електромереж. Визначити кваліфікацію персоналу і можливості організації.
  •  Додаткові пропозиції. Скоротити виробничі витрати можна за рахунок комплексних постачань і додаткових послуг. Деякі фірми виконують роботи по проектуванню електромереж, поставляють газ, займаються вітровою і сонячною енергетикою, проводять енергоаудит і тепловизионное обстеження.

Компанія DiXi Group склала рейтинг незалежних постачальників електрики, який може служити відправною точкою при визначенні підрядника. На підставі цього списку можна підібрати партнера для довгострокової співпраці, яка буде вигідна обом сторонам.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*