фото квитанция на коммунальные платежи

Нові квитанції на комунальні платежі

У Міністерстві енергетики вважають, що змусити українців економити електроенергію і тепло можна за допомогою нових квитанцій. На їх думку підвищити енергоефективність будівлі дозволить присутність в платіжних відомостях конкретних цифр, які показуватимуть на що витрачаються їх гроші.

Новий формат

Тепер платежки за комунальні послуги міститимуть детальну інформацію про будинок і споживані послуги. Окрім цього, в них будуть відбиті відмінності поточного року від попереднього і вказана загальна енергоефективність будинку. Згідно із заявою прес-служби Міненерго, закон “Про енергетичну ефективність”, передбачає введення нових квитанцій. Новий закон повинен забезпечити:

  •  впровадження енергозбережних технологій у бюджетній сфері;
  •  подолання труднощів, пов’язаних з недоліком енергоносіїв;
  •  підвищення якості комунального обслуговування жителів;
  •  зменшення витрат на теплопостачання.

Також, міністерство відмічає, що показники енергоефективності в країні безпосередньо пов’язані з кожним споживачем. Надання громадянам детальної інформації про енергоспоживання сприятиме впровадженню енергозбережних технологій і економному використанню енергоресурсів.

Енергозбережні технології в промисловості

Окрім побутової сфери, в законі приділяється увага підвищенню енергоефективності в промисловому виробництві. Згідно з новою постановою, промислові підприємства повинні будуть, в обов’язковому порядку, впроваджувати програму енергоменеджменту і систематично робити енергоаудит. Такі заходи дозволять звести до мінімуму витрату енергоресурсів і оптимізувати виробничі процеси.

У Міненерго вважають, що впровадження такої системи на рівні держави значно збільшить енергоефективність в побутовій сфері і промисловому виробництві.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*