фото шевченко хаб

Енергетики внесли свій внесок у розвиток культури

У Каневі зробили підключення до електроживлення культурно-розважального центру “Шевченко HUB”. Президент України відмітив оперативність і бездоганну якість виконаних робіт.

Що зробило «Черкасиобленерго»

Все електромонтажні роботи були проведені якісно, в найкоротші терміни. В ході підключення застосовували інноваційні технології і устаткування. Підрядник успішно виконав наступний комплекс робіт :

  •  перевірка двох силових трансформаторів;
  •  наладка роботи підстанцій РП2;
  •  перевірка і випробування двох ліній 10 кВ
  •  ремонт однієї з силових ліній енергопостачання.

Після відновлення енергопостачання потужність електроживлення нового культурно-розважального центру повністю відповідає проектній документації, розрахованій на 650 кВт.

Культурний центр “Шевченко HUB”

Будівництво культурно-розважального центру закінчили цього року і приурочили до тридцятиріччя незалежності нашої країни. Перетворення місцевого будинку культури в сучасний центр приємно здивувало жителів Канева.

На сцені нового концертного залу вже пройшла прем’єра спектаклю “Звільнення Шевченка”. Виставкові зали представили своїм відвідувачам унікальні зразки рушників, які були вишиті в Придніпров’ї на початку ХХ століття.

Для жителів Канева в новому культурному центі була відкрита школа мистецтв з самою різною спрямованістю. Зайняття проводитиме в нових класах, їх дев’ятнадцять. У усіх класах і аудиторіях “Шевченком HUB” встановлено спеціальне устаткування, яке дозволяє відвідувати зайняття людям з обмеженими можливостями. В цілому, новий культурний центр може вмістити до 700 відвідувачів.

Відкриття “Шевченка HUB” дозволить істотно збільшити приплив туристів з усієї України. Це збільшить надходження до міського бюджету і дасть можливість реалізувати додаткові соціальні програми.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*