фото вылов рыбы

Франція зменшить подання електрики

Євросоюз загрожує Великобританії обмежити постачання енергії через конфлікт по вилову риби. Така ситуація склалася після відходу британців з Євросоюзу.

Суть розбіжностей

Британська комісія заявила, що французи надавали неправдиві свідчення по вилову риби близько чотирьох років підряд. На цій підставі Англія обмежила видачу ліцензій, видавши їх тільки дванадцяти французьким кораблям. Інші тридцять п’ять, які зазвичай вели лов риби біля британських сотровов, залишилися без діла і вимушені простоювати. У відповідь на такі дії французький міністр з європейських питань заявив, що Британія перестала дотримуватися угоди і Європа вживе відповідні заходи.

У планах Парижу зробити наступні дії:

  1.  Використати залежність Британії від Франції в електриці.
  2.  Найближчим часом прийняти рішення на обмеження електроенергії для Британії.
  3.  Спровокувати зростання цін на енергію.
  4.  Нанести економіки острова відчутний збиток.

Шляхом таких дій Європа намагається змінити рішення британців і змусити їх відновити видачу ліцензій на вилов риби в Нормандських водах.

Вже сьогодні відомо про те, що багато британських господарств і компанії стають банкротами на тлі кризи із-за обмеженого постачання електроенергії.

Проте суперечка між французькими риболовецькими судами і британським урядом досі не вирішена. Залишається тільки чекати, чим закінчиться конфлікт.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*