фото строительство новой линии электропередачи

Запрацює нова лінія електромереж

Йде будівництво нової лінії електропередачі на сто десять кіловольт в районі Підгорці – Козин. Живитиме підстанція Козин від ЛЕП в 110 Квт Підгорці. Із-за перевантаження лінії в довколишніх районах неможливо було задовольнити все споживачів, які подали заявки на підключення. Цей попит на підключення нових користувачів народився через розширення житлових будівель в Київській області. Нова мережа дає можливість підключати домоволодіння для отримання електрики.

Плани і терміни їх здійснення

Розширена інвестиційна програма дозволила почати будівництво підстанції цього року і вже в останньому кварталі підключити користувачів. Плани робіт включають такі пункти:

  •  будівництво підстанції Козин на 110 кіловольт;
  •  у кінці другої половини року планується під’єднування кабелів з лінією Підгорці;
  •  живити населені пункти Плюты, Українка, Таценки і Козин, а також частково Голосіївський район Києва;
  •  видалити перевантаження і розподілити на нову лінію.

Роботи відбуватимуться на лісових ділянках, тому і мережі пройдуть не по повітрю, а під землею. Це підвищить їх безпеку і збереження під час шторму. Якщо дерева падатимуть в негоду або від старості, то не зможуть пошкодити лінії електропередач.

У Україні йде велике оновлення електромереж. У рамках державного роботи по реконструкції виконують по всій країні. Будівництво вже торкнулося таких міст як Одеса, Дніпро, Київ і Київська область. Інвестиційна програма була збільшена більш ніж на сто відсотків. Близько двадцяти відсотків направили на реконструкцію і добудову станції в Обухівському районі. Наступний етап після будови – це підключення користувачів, які так чекають появи нової електропідстанції.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*